click here if you want to see your banner on this site

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - CryptoBoi

Pages: [1]
1
Polish Language / CryptoJanusz.pl - Crypto Memy ʕ•ᴥ•ʔ ✅✅
« on: January 24, 2019, 03:45:49 PM »
#10yearschallenge


2
Polish Language / Kopanie kryptowalut jak zacząć?
« on: December 18, 2018, 04:01:34 PM »
Od czego zacząć kopanie kryptowalut? 4 różne metody wydobywania kryptowalut.Zainteresowanie kryptowalutami stale rośnie a informacje na ich temat coraz częściej trafiają do mediów głównego nurtu (lub głównego ścieku – jak kto woli). Bitcoin przestał być walutą niszową i mimo że wieszczony był mu spektakularny koniec, to nadal świetnie sobie radzi.

Co to jest mining?

Pod wieloma względami bowiem proces tworzenia kryptowaluty przypomina kopanie, od którego wziął się angielski termin mining. Natomiast osoba zajmująca się tym procederem często nazywana jest górnikiem.

Jeśli cofniemy się kilka lat i popatrzymy na krajobraz świata Bitcoina, odkryjemy, że jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie BTC jest wydobycie, czyli kopanie bitcoin. Wystarczyło zapędzić do pracy kartę graficzną (wcześniej procesor) i po kilku tygodniach mogliśmy cieszyć się kawałkiem Bitcoina. Te czasy już minęły. Bitcoin i większość kryptowalut wydobywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu, którego zdobycie wiąże się z inwestycją. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wydobyciu, sprawdź nasz poradnik i zobacz wprowadzenie do kopania kryptowalut.

Najpopularzniejsze metody kopania kryptowalut

  • Proof Of Stake – Kopanie kryptowalut Na Portfelu. Prawo do generowania bloku (potwierdzenia transakcji) ma osoba posiadająca określoną ilość kryptowaluty w portfelu. By uniknąć monopolu nie jest to najbogatszy górnik, ale stosowane są specjalne algorytmy dające szanse wszystkim. Dzięki temu sieć pozostaje zdecentralizowana.
  • Proof Of Work – Kopanie Kryptowalut Na Sprzęcie. W celu szybkiego i poprawnego działania systemu transakcyjnej kryptowaluty potrzebne są skomplikowane obliczenia matematyczne. Ich wykonywaniem zajmują się właśnie górnicy, a właściwie ich sprzęt, który musi posiadać wysoką moc obliczeniową. Za najszybsze rozwiązanie danego zagadnienia weryfikującego transakcję zwycięzca otrzymuje premię za utworzony blok.

3
Hello everyone! Me and my friend made website where you can check upcoming events.Also on this site you have tool made for arbitrage trading (Arbitrage monitoring panel is checking price differences on various exchanges) - Arbitrage Monitoring Panel.Cheers and enjoy  ;)

Ps. Let me know if you like it!

✅Also Check our Fanpage

4
Witam, chciałbym wam przedstawić nową stronę, na której znajdziecie poradniki,kalendarz nadchodzących wydarzeń w świecie kryptowalut,
Panel umożliwiający sprawdzanie okazji do Arbitrażu i wiele innych ciekawych rzeczy  ;) .

CRYPTO ARBITRAŻNADCHODZĄCE WYDARZENIACRYPTO MEMY


Oczywiście prosiłbym o opinie na temat strony  :)

✅Zapraszamy również do naszego sklepu z crypto gadżetami.

✅Nasz Fanpage
✅Nasza LIBERALNA grupa na Facebooku AltcoinPolska.pl✅ Serdecznie Zapraszamy  :)

5
Hey guys! I want to announce website which I've made with my friend. On the site you can check info about upcomming events,
search for profitable arbitrage trading signals, and also News and Tutorials


Let me know what You think about it.

6
Polish Language / CryptoJanusz.pl - Sklep z Crypto Gadżetami
« on: August 01, 2018, 05:06:52 PM »
Witam i zapraszam do zakupów  w sklepie: https://cryptojanusz.cupsell.pl/  :D
 


Pages: [1]
Bitcoin Garden 2013-2022, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services