click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT  (Read 7986 times)

fraijer

  • Newbie
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #15 on: September 09, 2016, 03:14:06 PM »
21k BTC je torej zgornja meja?

BoldNinja preveri prosim PM

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #16 on: September 12, 2016, 07:55:36 PM »
21k BTC je torej zgornja meja?

BoldNinja preveri prosim PM

21k je sedaj zgornja meja da - če bo dosežena pred koncem se zaključi. Sem ti odpisal na PM.

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #17 on: September 14, 2016, 09:58:09 PM »
Še samo 12 ur do konca +5% bonusa!

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #18 on: September 15, 2016, 10:28:23 AM »
Stopamo v zadnjo fazo ICN, ki traja 2 tedna (brez bonusov).

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #19 on: September 22, 2016, 10:33:52 AM »
Pravkar se je začel zadnji teden, ki traja do zaključka - 29. September 2016 do 22:00

Guzman

  • Newbie
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #20 on: September 26, 2016, 01:39:16 PM »
Hvala ti za vso pomoč BoldNinja preko zasebnih sporočil - če ne bi bilo tebe vprašanje če bi mi uspelo investirati sem že mislil, da si del iconomi ekipe z vsemi nasveti in podobno hehe.

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #21 on: September 26, 2016, 09:34:01 PM »
Hvala ti za vso pomoč BoldNinja preko zasebnih sporočil - če ne bi bilo tebe vprašanje če bi mi uspelo investirati sem že mislil, da si del iconomi ekipe z vsemi nasveti in podobno hehe.

Ni problema ;) sedaj pa upajmo, da bo ICONOMI res pravi pionir "kriptoskladov" :)

fraijer

  • Newbie
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #22 on: September 28, 2016, 01:49:27 PM »
Tudi iz moje strani hvala BoldNinja, brez tebe bi težko investiral.
lp

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #23 on: September 28, 2016, 10:10:42 PM »
Tudi iz moje strani hvala BoldNinja, brez tebe bi težko investiral.
lp

Hvala za lepe besede - kadarkoli ;) !


Samo še 24 ur do konca!

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [Predstavitev] ICONOMI - Platforma Za Upravljanje Skladov - SLOVENSKI PROJEKT
« Reply #24 on: September 29, 2016, 03:17:00 PM »
Samo še 6 ur in 45 minut do konca z vložkom 5 BTC si zagotovite tudi Visa Founders Club (prvo leto nimate stroškov s kartico, potem pa predvidevam da bodo kot ostale visa kartice cirka 20€ na leto).

Guzman

  • Newbie
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Bold ali morda veš zakaj se še kar spreminjajo številke na strani od iconomi sem mislil da se je že zaključilo?

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Bold ali morda veš zakaj se še kar spreminjajo številke na strani od iconomi sem mislil da se je že zaključilo?

Se je zaključilo, ampak vsi tisti ki so vložili denar preko bančnega nakazila lahko traja par dni tudi do teden dni za internacionalna nakazila. Poleg tega pa bodo zadnje številke verjetno znane v roku par dni, ker rabijo še preračunati tudi vse vložke v EUR (vzeli bodo povprečje zadnjih 3 dni ICOta). Ne skrbi kaj veliko se ne bo več spreminjalo ;) .

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
POMEMBNO!


Če ste plačilo poslali preko bančnega nakazila (SEPA) ali internacionalnega in niste vpisali referenčne številke pri vplačilu iz vašega računa morate poslati dokaz, da ste plačilo izvedli ( screenshot, bančni izpisek) do 7.10.2016 (imajo typo v sporočilu) torej do petka ta teden. Preverite pa preprosto tako da se prijavite v vaš ICO račun in, če vaše nakazilo ni med vplačili pošljite email na [email protected]
« Last Edit: October 04, 2016, 12:31:42 PM by BoldNinja »

Guzman

  • Newbie
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Kdaj pa se po tem takem začne distribucija kovancev in pričetek vsega tega?

BoldNinja

  • Novice
  • *
  • Posts: 22
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Kdaj pa se po tem takem začne distribucija kovancev in pričetek vsega tega?

Začela se bi naj 11 ali 12. oktobra (lahko je verjetno tudi kakšen dan kasneje ne se sekirati bodo zrihtali ;) ).

Za vse, ki ste sodelovali v kakšnih "bountijih" pa si preberite in sledite navodilom tukaj : https://medium.com/iconominet/claim-your-iconomi-bounty-reward-d5e6cd87d8da

Če kdo rabi pa kakšno pomoč pa lahko tudi meni pošlje zasebno pa bom vodil skozi.
« Last Edit: October 05, 2016, 12:31:28 PM by BoldNinja »

 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services