click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: Elrond Projelerini Duyurmaya Devam Ediyor!  (Read 317 times)

CryptoGrrrl

• Newbie
    • View Profile
Elrond Projelerini Duyurmaya Devam Ediyor!
« on: January 11, 2021, 04:07:43 PM »
Elrond CEO'su Beniamin Mincu, blockchain ve kripto para sektöründeki multi trilyon dolarlık fırsatı anlatmak ve Elrond'un bu fırsatı yakalamasına nasıl yardımcı olabileceği hakkında bir görüşme yapmak üzere Miami Belediye Başkanı Francis Suarez ile bir araya geldi.

Suarez Mincu'nun ifadeleriyle teknolojiyi Miami'ye çekme konusunda olağanüstü bir iş çıkarıyor ve güçlü bir kar topu harekete geçiriyor. Dünyanın dört bir yanından teknoloji kurucuları ve politikacılar bunu yakından izliyor. Yeterince çekiş ile, bu çabalar şehrinin geleceğini yeniden şekillendirecek. Mincu, ziyaretiyle alakalı olarak şunları söyledi:

Genel teknoloji sahnesinin ötesinde, blockchain/kripto'nun belki de şu anda ortaya çıkan en etkili toplumsal trend olduğuna inanıyorum, paramızı ve küresel finansal sistemimizi yeniden tasarlayarak onu dijital, yüksek bant genişliği ve evrensel olarak erişilebilir hale getirecek.
Bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmak için, Başkan Francis'e iki şey önerdim:

1 - Dostça düzenleme.
2 - İnternet ölçekli bir blockchain platformuyla stratejik bir işbirliği.

Bu nedenle, Elrond hakkında görüştük. Açık olmak gerekirse, Elrond Bitcoin ve Ethereum'un tamamlayıcısıdır.

Aslında, Elrond, bant genişliğinde Visa seviyelerinin ötesine ölçeklenebilen, önemsiz işlem maliyetiyle ve harika bir geliştirme deneyimi sunan nihai internet ölçekli blok zinciridir. Hepsi canlı ve bugün müsait.

Miami Elrond'da blok zinciri/kripto benimsemesini hızlandırmak için 3 şekilde katkıda bulunabilir:

a) Üzerine inşa edilecek ölçeklenebilir bir platform sunmak
b) Miami'den kilit blok zinciri kurucuları finanse etmek, insanların sevdiği harika ürünler geliştirmek
c) Blok zinciri/kripto ile ilgili önemli konularda stratejik rehberlik

Elrond hazır. Yakında Miami'ye dönmek için sabırsızlanıyorum.

#hypergrowth100 6. gün.

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services