click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: Taraftar Tokenlar: Formula 1, Madrid, Manchester ve Milan Tokenlar Geliyor  (Read 920 times)

fallenangel1789

• Moderator
  • Legendary
  • Albetrage bet.. No Chance of Losing
    • View Profile
Socios üzerimden ön satışları başlamış. Anlaşma sağlanırsa satın alınan tokenlar hesaplara yollanacak. Anlaşma sağlanmazsa chz tokenlarınız aktarılacak arkadaşlar. Her biri için 200 CHZ satış fiyatı belirlenmiş. Ayrıntılı bilgi için bakınız: https://blog.coinmarketcap.com/2020/10/18/interest-growing-in-chiliz-socios-com-staking-feature-locker-room/

fallenangel1789

• Moderator
  • Legendary
    • View Profile
Re: Madrid, Manchester ve Milan Tokenlar Geliyor
« Reply #1 on: January 20, 2021, 12:49:17 PM »
Milanla anlaşma oldu. Diğerlerinin akıbeti belli değil şuan için. Herhalde görüşmeler devam ediyor.

Bu arada locker rooma yeni bir satış eklendi. Buna göre bir Formula 1 takımı ile görüşmeler yapılıyormuş. Bunun için 500.000 adet token 200 CHZden satışa çıkarıldı. Anlaşma sağlanırsa %10 bonus da verilecekmiş. Ancak 120 gün kilit süresi var dikkat edin.

bitcoinokulu

• Novice
  • *
    • View Profile
    • Bitcoin Okulu
Re: Taraftar Tokenlar: Formula 1, Madrid, Manchester ve Milan Tokenlar Geliyor
« Reply #2 on: February 07, 2021, 01:19:20 PM »
Bu tokenler duyurulardaki umutları yeşertmedi. Daha büyük umutlarla çıkarılmışlardı. Bence daha da geliştirilmesi ve kriptolara insanların alışması için biraz daha zamanı var.

fallenangel1789

• Moderator
  • Legendary
    • View Profile
Re: Taraftar Tokenlar: Formula 1, Madrid, Manchester ve Milan Tokenlar Geliyor
« Reply #3 on: February 09, 2021, 02:44:56 AM »
Bu tokenler duyurulardaki umutları yeşertmedi. Daha büyük umutlarla çıkarılmışlardı. Bence daha da geliştirilmesi ve kriptolara insanların alışması için biraz daha zamanı var.

Eğer spor sektörünü domine ederlerse bu projenin önü çok ama açık. Ama daha işin başındalar. Potansiyel ise inanılmaz. Binlerce takım sırada, onlarca spor dalı sırada. Olimpiyatlardan yerel aktivitelere her alanda büyük işler başarabilirler. Bu tokenlarla ileride bilet satım almaktan takım ürünlerine, indirimlere çok ama çok şey yapılabilir.

Ancak bakıyorum bu ceosu bir ehl-i keyif biri. Daha profesyonel bir yaklaşım benimsenmeli. Bu şekilde sıradanlaşacak gittikçe. Ve en sonunda silinecekler piyasadan. Uzun vadeli bir yatırım yaptım CHZye. Eğer düşündüklerimi başarırlarsa ileride çok mutlu edecek beni diye düşünüyorum.

fallenangel1789

• Moderator
  • Legendary
    • View Profile
Locker Room korku filmi esnasında hem Madird'de hem de City'deydim. Ümidimi kesip avukat bakmaya başlamıştım. Neyse ki gerek kalmadı. Real Madrid anlaşması iptal oldu ve chzler geri yattı ve City token da token olarak 4x verildi zarar büyük oranda telafi edildi hatta City tokenın performansa göre kara bile geçmiş olabiliriz. Hoş bu city oken için çok ağır hareket ediyorlar orası da sinir bozucu.

bitcoinokulu

• Novice
  • *
    • View Profile
    • Bitcoin Okulu
Pandemide yeni dalga beklentileri dolayısıyla fan tokenler henüz isteneni veremedi. Çok güzel projeler var ama ortam henüz müsait değil.

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services