click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: TTRUST NETWORK Tarrant TRNT Κρυπτο Νόμισμα Επενδυτές vs Εξορύκτες  (Read 422 times)

killerjoegreece

  • Guest
Γειά σας, είμαι ένα νέο μέλος εδώ και για αυτόν τον λόγο δεν μπορώ να φτιάξω ένα φανταχτερό νήμα ανακοινώσεω, αλλά παρακολουθώ τα κρυπτονομίσματα απο τα γενοφάσκια τους... μερικά χρόνια μετά που το ίντερνετ έγινε διάσημο με τον Wei Dai και τα εναλλακτικά χρήματα "b-money".  Δεν είμαι προγραμματιστής, αλλά μακάρι να γνώριζα περισσότερες γλώσσες... Είμαι εδώ σήμερα για να σας παρουσιάσω το Δίκτυο του TTrust ...Το Tarrant... το οποίο συνεχώς θα αναπτύσσεται. 

Δεν είμαι εδώ για να πουλήσω νομίσματα ή να ζητιανέψω... Χρειαζόμαστε μια Επανάσταση στις Ομότιμες Ανταλλαγές. Αν θέλετε μπορείτε να περπατάτε στον δρόμο με το 90% των ανθρώπων που δεν ξέρουν τι είναι το Βitcoin ή τι αξίζει. Εδώ είναι το πρώτο νόμισμα που κάνει εύκολο για τους χρήστες και για τους προγραμματιστές να δημιουργήσουν μια Επανάσταση και να φέρουν το bitcoin και τα κρυπτονομίσματα στην Επιφάνεια.

Αυτό θα ξεκινήσει στην κομητεία του Τάρραντ στο Τέξας των Η.Π.Α. και θα φτάσει στον υπόλοιπο κόσμο. Από την ίδρυσή του το Bitcoin και η αξία του νομίσματος ήταν πάνω-κάτω συνέχεια, το 2014, η 2η γενιά των κρυπτο νομίσματα εμφανίστηκαν, όπως το Monero, το Ethereum και το NXT. Έχουν κρυφές διευθύνσεις, έξυπνες συμβάσεις, πλευρικές αλυσίδες ή / και περιουσιακά στοιχεία.

Βλέπω "εμάς" ... εσάς και εμένα, ως μέρος της τρίτης γενιάς των κρυπτο νομίσματα, όπου η αξία του νομίσματος εξαρτάται από τον κάτοχο.

Πάρτε αυτό για παράδειγμα ... Όταν αποφοίτησα από το Κολλέγιο το 1999, εργάστηκα ως ένα επιπλέον χρόνο για τις ταινίες περιπετειών Rocky & του Bullwinkle ταινία. Μου είχε καταβληθεί ένα μισθός για την ημέρα των $ 97 δολαρίων ... για εκείνη την ημέρα η αξία μου ήταν $ 97 ... γρήγορα στο σήμερα ... είναι Τρίτη και είμαι μισθωτός που πληρώνεται $ 75.000 το χρόνο, έτσι και σήμερα θα κάνω $ 281 ... για σήμερα είμαι αξία $ 281. Ήμουν ο ίδιος σε αξία το 1999 όπως είμαι το 2017; ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!

Εδώ έρχεται το Tarrant. Μερικά κρυπτο νομίσματα δεν υποστηρίζονται από τίποτα, άλλα από χρυσό ή ακόμα και η κανονικά χρήματα ... το Tarrant υποστηρίζεται από τον άνθρωπο που εργάζεται.
Εργασία 1 Tarrant = μια μέρα γεμάτη χαρά - 8-5μμ Με διακοπή για μεσημεριανό ... από το σκάψιμο τάφρων στην συρραφή ραμάτων... Απο την Κωδικοποίηση Λογισμικού για ψήφιση νόμων
το Tarrant θα είναι το νόμισμα της βασικής γραμμής που θα δημιουργήσει ένα δίκτυο νομισμάτων, μέρος του TTrust ... κάθε ιδιοκτήτης ή αγοραστής οποιουδήποτε Tarrant θα έχει το δικό του νόμισμα, ο κόμβος & η αλυσίδα που δημιουργήθηκε. Θα πρέπει να δοθεί βαθμολογία παρόμοια με ένα αποτέλεσμα FICO, που θα δώσει στο δικό τους νόμισμα την αξία του σε Tarrant. Υπάρχουν πολλά πράγματα που πρέπει να γίνουν με αυτό το δίκτυο. Σκεφτείτε την Εξόρυξη ως να Κερδίζεται, και θα είναι τόσο εύκολη όσο και με το iPhone ή το Samsung σας να τρέχει την εφαρμογή.

Υπάρχουν πολύ περισσότερα που θα έρθουν, αλλά αν σας ενδιαφέρει ο τομέας της εξόρυξης / του κέρδους τότε θα πρέπει να μου στείλετε email άμεσα και θα μοιραστώ τη σύνδεση με το Windows ή το Linux πορτοφόλι. [email protected] BLOCKLINK.US - BTCVAULT.INFO - EARNER.ONLINE - EARNER.TECH
TARRANT.CN - TARRANTTRUST.COM - TARRANTTRUST.INFO -TARRANTTRUST.ORG - TTRUST.CLUB - TTRUST.ONLINE

Ο Οδικός Χάρτης είναι παρακάτω και θα κυκλοφορήσει με ημερομηνίες / προθεσμίες, όταν θα ξεκινήσει επίσημα το νόμισμα στις 9 Ιανουαρίου του 2017
Επίσημος Εξερευνητής Μπλόκ - 25 Βασικοί Κόμβοι να ξεκινήσετε
TTRUST Κρυπτονόμισμα / Κανονικό Ανταλλακτήριο
Άμεσα Μυνήματα - Ραδιόφωνο - Μυνήματα Κείμενου & Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου - iOS και Android πορτοφόλι με Torrent Δίκτυο


Θα πρέπει να μου στείλετε email στο [email protected] προκειμένου ώστε ένα ορυχείο να κερδίσει το Tarrant.

Tarrant έκδοση 1

Συνολική προσφορά κέρματων 2121212 νομίσματα
Αλγόριθμος Scrypt
Τύπος Pow ανταμοιβή / POS Block 5 νομίσματα
Τοις εκατό Προεξόρυξη 1%
Ποσό Προεξόρυξης 21212 κέρματα που προορίζονται για την Tarrant County
PoS ποσοστό επιτοκιου 8% ετησίως
Τελευταίο μπλόκ απόδειξης εργασίας μπλόκ 5000
Ωριμότητα 10 μπλόκ
Απόσταση Στόχου 64 δευτερόλεπτα
Χρονικό Διάστημα στόχου 1 μπλόκ
Επιβεβαιώσεις Συναλλαγών 5 μπλόκ


1 Tarrant = 1 Bitcoin
Εάν γίνει δεκτή η εξόρύξη του Tarrant σας ζητάμε να μην πωλήσεται το Tarrant για λιγότερο από 1 Bitcoin BTC. Παρακαλούμε να επισκευτείται την ιστοσελίδα μας για καταγραφή και περισσότερες πληροφορίες ... ίσως ένα πιο έμπειρο μέλος μπορεί να ενσωματώσει το λογότυπό μας. Περισσότερα ακολουθούν!!!

Ειλικρινά δικός σας,
ARM Moran - Ιδρυτής - Διευθυντής της Κοινότητας - Δάσκαλος
Ηγέτης της Λίγκας του TTrusted

http://ttrust.online
https://app.box.com/s/a23azmbzfqpk0cfqhz18k0kri2sx8f9t - LINK για το Windows ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ
https://app.box.com/s/2p4co0sbp9guzirh7kx6xcxa2c9s5z3g - LINK για το Linux ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ

Ενεργοί κόμβοι:

162.243.239.239
173.199.124.83
95.211.57.108
62.84.81.6:7481
45.32.231.128:7481
81.169.216.144:49418
61.5.55.92:55395
82.176.15.155:40292
99.61.132.166:54557
82.134.214.92:7481
104.172.24.79:59757

 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services