click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: Bu Sinyal 5 Aydır Bitcoin Boğa Piyasasına İşaret Ediyor  (Read 482 times)

aysefatmahayriye

• Hero Member
  • Albetrage bet.. No Chance of Losing
    • View Profile
Look Into Bitcoin isimli veri analiz kaynağının yaratıcısı Philip Swift, elindeki verilerin toplam Bitcoin (BTC) arzının %60’ının yaklaşık olarak bir yıldır hiç hareket etmediğini gösterdiğini ifade etti. Ünlü analiste göre en son böyle bir olay yaşandığında takvimler 2016 yılına işaret ediyordu ve BTC/USD işlem çifti bu sinyal sonrasında 20.000 dolara kadar yükselerek rekor kırdı.
Bitcoin’de Boğa Sinyali

Swift, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada bunun net bir boğa sinyali olduğunu ve bu sinyalin 5 aydan beri oldukça güçlü şekilde görüldüğünü belirtti. Bitcoin arzının büyük bir kısmının uzun süredir hareket etmiyor oluşu, yatırımcıların fiyat yükselişinden emin olduklarını gösteriyor.

Özellikle hesabında yüklü BTC bulunan balinaların ellerindekini satmak yerine daha fazla toplayıp beklemeye başlamaları, bireysel yatırımcıların fikirlerinden farklı olarak kesin bir boğa sinyali olarak algılanabilir. Yine de bireysel yatırımcıların da devamlı olarak ellerindeki BTC’leri arttırdığı ve Bitcoin adreslerinin sayısında ciddi bir artış görüldüğü biliniyor.
Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
,
, https://coin-turk.com/bu-sinyal-5-aydir-bitcoin-boga-piyasasina-isaret-ediyor

hasyurt

• Sr. Member
  • Country: tr
    • View Profile
Re: Bu Sinyal 5 Aydır Bitcoin Boğa Piyasasına İşaret Ediyor
« Reply #1 on: June 01, 2020, 10:29:46 PM »
Başkan bu taşıdığımiz imza süresi bitti mi devam ediyor mu?

Oxumare

• Novice
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: June 02, 2020, 10:44:45 AM »
Bu arada username değiştirebiliyormuyuz burada.. Varsa yönetemini bilen bana yazsın bi.

hasyurt

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #3 on: June 02, 2020, 07:01:10 PM »
Bu arada username değiştirebiliyormuyuz burada.. Varsa yönetemini bilen bana yazsın bi.

Hocam benim bilgim yok  zaten cok aktiviten yok olmadi yeni üyelik ac.

hasyurt

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #4 on: June 02, 2020, 07:12:25 PM »
Burayı kabul eden imza yok galiba. Bounty başlığına baktım birşey bulamadım. Relictum da bitmiş. Burasi yine issiz kalacak gibi.

aysefatmahayriye

• Hero Member
  • Albetrage bet.. No Chance of Losing
    • View Profile
« Reply #5 on: June 06, 2020, 08:00:07 AM »
token suite ekibinin imzası var sanırım ama ondan bir şey gelmez kesin.

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services