click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: Witlink.ai- Ekosystém AI poháňaný blockchainom pre globálny trh s AI  (Read 64 times)

WitlinkAI

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 239
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
    • Global Marketplace for A.I Services & Pool of Decentralized Computing Resources
Čo je WitLink?

WitLink je trh založený na blockchaine, kde môžu profesionáli, tréneri AI, študenti a všetci nadšenci AI ponúkať svoje služby podnikom. Poslaním WitLink je vyvinúť decentralizovaný trh, kde môžu experti na umelú inteligenciu a strojové učenie voľne ponúkať svoje služby a na oplátku zarábať peniaze. Na dosiahnutie tohto vznešeného nápadu spoločnosť WitLink využíva open-source a decentralizované siete.

Protokol WitLink pomôže technologickým spoločnostiam a podnikom všeobecne využiť globálny fond talentov odborníkov na AI a ML. Vďaka tomu budú mať voľný prístup k riešeniam AI, ktoré sú prispôsobené na riešenie ich obchodných problémov. Ekosystém WitLink pozostáva z trhovísk WitLink Marketplace, WitLink ready, WitLink Computing a WitLink Learn.

WitLink má token so symbolom „WAI“. Tento token je pôvodná mena, ktorú môžu používatelia používať na nákup tovarov a služieb na protokole WitLink. Držitelia tokenov POS budú odmenení tokenom WAI za svoje aktivity na platforme WitLink. Token je navyše možné použiť na zaplatenie poplatkov za platformu a iného tovaru a služieb. Môže sa použiť aj na investičné účely alebo na uloženie hodnoty.

Misia WitLink

Cieľom WitLink je odstrániť nedostatok talentov v špičkovom technologickom priestore, drahé a neisté počítačové zdroje, obmedzené školiace programy pre ašpirantov na AI a ML a sprístupniť odborníkov/riešenia/výpočtový výkon AI podnikom všetkých veľkostí tak, aby sa napravila kultúra, v ktorej túto oblasť ovládajú veľké technologické firmy.

WitLink prináša revolúciu v odvetví cloudových počítačov prostredníctvom blockchainu. Poskytnú bezpečný ekosystém, v ktorom je veľmi rešpektovaná dôvernosť údajov, a zároveň znížia náklady na cloudové výpočty vďaka decentralizovanej sieti ekosystému. Vedecká obec prejavuje o tento projekt veľký záujem! Dochádza k mnohým dôverným strategickým partnerstvám (výskumné ústavy, univerzity a veľké spoločnosti)
Ich základnými piliermi sú: decentralizácia, dôvernosť, vysoká dostupnosť

WitLink vrhá svetlo na spustenie vlastného NFTS na konci svojho počiatočného zavedenia a necháva svojich držiteľov tokenov nakupovať svoje NFT s jeho tokenmi, ktoré budú prvé svojho druhu.

Staňte sa súčasťou budúcnosti s WitLink

Do projektu WitLink môže prispieť ktokoľvek, či už know-how a odbornosťou, alebo prostriedkami, ťažbou alebo vkladacími tokenmi, ktoré kolujú v ekosystéme, na financovanie operácií všetkých aktérov.

Staňte sa súčasťou budúcnosti s WitLink. Zaregistrujte sa tu a nakupujte tokeny 👉 https://witlink.ai/ico/public/register

Webová stránka: https://witlink.ai/
Whitepaper: https://witlink.ai/wp-content/uploads/2021/05/WitLink_Whitepaper.pdf

WitLink je predstavený na 👇

https://www.bloomberg.com/press-releases/2021-04-06/witlink-crashes-the-soft-cap-target-during-the-on-going-pre-sale

https://finance.yahoo.com/news/witlink-continues-set-records-during-144400643.html

https://www.marketwatch.com/press-release/witlink-continues-to-set-records-during-the-on-going-public-sale-2021-06-21?tesla=y

https://www.asiaone.com/business/witlink-crashes-soft-cap-target-during-going-pre-sale

https://www.coinjinja.com/ico/witlink

 

Bitcoin Garden 2013-2022, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services