click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: [ANN] Pierwsze IEO w Europie, Fortem Capital tokenizuje nieruchomości  (Read 426 times)

FortemCapital2019

 • Newbie
 • Posts: 6
 • Karma: +0/-0
  • View Profile
Polska spółka Fortem Capital S.A. od lat działa na rynku nieruchomości realizując projekty deweloperskie rewitalizacji i komercjalizacji budynków mieszkalnych, kamienic oraz innych zabytkowych obiektów budowlanych w Polsce. W oparciu o bogate doświadczenie na rynku nieruchomości, które wynika z dotychczasowych realizacji inwestycji i zarządzania portfelem o wartości powyżej 155 milionów złotych, zespół Fortem Capital proponuje innowacyjne rozwiązanie.Fortem Capital tworzy platformę wykorzystującą technologię blockchain, aby umożliwić inwestorom skorzystanie z potencjału rynku atrakcyjnych nieruchomości. Inwestorzy posiadający token Fortem Capital (FCQ) będą mogli korzystać z dedykowanej platformy transakcyjnej Fort Capital. Dzięki platformie inwestor będzie mógł czerpać korzyści z zysków ze sprzedaży gotowych, odnowionych nieruchomości.

IEO oferowane przez Fortem Capital opiera się na rzeczywistych trwałych zasobach. Celem IEO jest zebranie środków na rozwój platformy Fortem Capital oraz realizację wybranych projektów. Odbiorca będzie mógł objąć na mocy umowy powierniczej dowolną część udziałów w nieruchomości przeznaczonej do dalszej odsprzedaży. Jednocześnie poznać prognozę co do spodziewanego zysku z inwestycji.

Operacja zakupu, rewitalizacji i odsprzedaży nieruchomości będzie realizowana przez zespół Fortem Capital. W momencie zbycia nieruchomości inwestorom zostanie wypłacony zysk, którego wysokość będzie uzależniona od ostatecznej ceny sprzedaży nieruchomości, jednak nie powinna być ona mniejsza od zakładanej minimalnej stopy zwrotu.

W pierwszym etapie IEO Fortem Capital wybrało kilka konkretnych projektów nieruchomościowych. Ich łączna wartość - po przeprowadzeniu rewitalizacji/ budowy, bez marży spółki i inwestorów - to 35 milionów dolarów.

IEO na giełdzie Coinsbit

Pierwsze IEO w Europie wystartuje 4/07/2019 na giełdzie Coinsbit (https://coinsbit.io/), jest to giełda wywodząca się z Estonii, która otrzymała tytuł najlepszej giełdy 2018 roku podczas International Blockchain Life. Giełda jest w pierwszej setce giełd kryptowalutowych pod względem wolumenu, można na niej wymieniać co najmniej 62 waluty.

Dlaczego Polska?

Niedawno Polska znalazła się w gronie 25 najbardziej rozwiniętych gospodarek świata. Jako pierwsi od ponad dekady awansowaliśmy w indeksie FTSE Russell do grona rynków rozwiniętych, do których zalicza się również takie kraje jak Niemcy, Francja, Japonia i Stany Zjednoczone.

Według Global Property Guide ceny mieszkań w dużych polskich miastach, takich jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź i Poznań Wzrosły rok do roku o 6,9% w pierwszym kwartale 2019 roku. Biorąc pod uwagę prognozowany przyrost liczby gospodarstw domowych w ciągu najbliższych lat i obecny niedobór mieszkań w Polsce, hossa na rynku nie tylko będzie trwała, ale prognozuje się jej dalszy wzrost. Coraz częściej obcokrajowcy stają się właścicielami nieruchomości w Polsce.

Polska jest najbardziej perspektywicznym krajem w Europie Środkowej i Wschodniej, na którym ceny nieruchomości cały czas są jeszcze zdecydowanie niższe niż w innych krajach wysoko rozwiniętych. Fortem Capital na bieżąco śledzi zachowania w globalnej branży nieruchomości i dostosowuje swoją ofertę do klientów segmentu premium.

Szczegóły tokenów
Token FCQ będzie oparty o protokół ERC-20 czyli będzie zgodny z cyfrowymi aktywami opartymi na sieci Ethereum. Tokeny zostaną wygenerowane w ramach kontraktu działającego w obrębie sieci bazowej. Całkowita podaż tokenu FCQ to 210 000 000.00 sztuk i ta liczba nie zmieni się z czasem. Inicjalnie sprzedawane tokeny FCQ pozostaną jedynymi, które kiedykolwiek pojawią się na rynku pierwotnym. Po zakończeniu IEO osoby zainteresowane naszym projektem otrzymają możliwość odkupienia tokenów tylko od osób, które nabyły je podczas oferty początkowej.

IEO rusza 4 lipca 2019 na giełdzie Coinsbit
Cena tokena: 0,2 USD
Hard cap: 42 000 000.00 USD
Soft cap: 2 000 000.00 USD
Minimalna wartość zakupu tokenów: 10$ = 50 FCQ

IEO Fortem Capital będzie oparte o kilka konkretnych projektów nieruchomościowych o łącznej wartości 35 milionów dolarów(wartość po przeprowadzeniu rewitalizacji/ budowy, bez marży spółki i inwestorów). Cała pula tokenów „do sprzedaży” zostanie proporcjonalnie  rozdzielona między konkretne inwestycje.  Struktura podziału wszystkich wyemitowanych tokenów wygląda następująco:

Zespół 10%
Do sprzedaży 80%
Airdrop 10%

Więcej informacji:
https://fortemcoin.io
https://www.instagram.com/fortemcapitalsa/
https://twitter.com/CapitalFortem
https://www.linkedin.com/company/14778591/admin/
https://www.linkedin.com/in/fortem-capital-s-a-5bb897185/
https://www.facebook.com/Fortemcapitalsa/
https://t.me/fortemcapital
https://www.reddit.com/user/Fortemcapital
https://medium.com/@CapitalFortem/
« Last Edit: June 24, 2019, 10:36:47 AM by FortemCapital2019 »

FortemCapital2019

 • Newbie
 • Posts: 6
 • Karma: +0/-0
  • View Profile
We have a pleasure to introduce you our new Advisor.

Nikolay Shkilev, PhD
Private Business Club
CEO & Founder

Rated Top 3 in People of Blockchain.

Serial entrepreneur. The businessperson with 20 years of experience of owning different types of businesses, ranging from FMCG, medicine and logistics to IT technologies. In parallel, he work as a mentor, advisor to help tens of projects worldwide.

Nikolay Shkilev, PhD has many awards and titles in the business:

- Self-Made Russia award
- Best advisor award
- Super TOP award

His Holding received "Enterprise of the Year" award in the Kremlin.

Private Business Club offers investment ideas beyond classic wealth management:

- Global networking (Russia, EU, Asia etc.)
- Best IT & Blockchain projects
- Advisory & Mentoring
- Investments with a faster exit strategy
- Projects with the highest ROI directly from owners.

Many articles, like Forbes:https://www.forbes.com/sites/geraldfenech/2018/12/04/interview-nikolay-shkilev-advisor-crypto-enthusiast-and-mentor/?fbclid=IwAR30BKYDzFBtFF_-Jzn1LahLLmNAV1SWh0c6F6r59pathoNiYIhT1rNJNjU#a8dd081480ba

FortemCapital2019

 • Newbie
 • Posts: 6
 • Karma: +0/-0
  • View Profile
Another great news guys, our MVP already done! Let's gonna see what we have! How we will change the world of real estate investments in near future! Sign up and tell us what do you think? - https://fcqplatform.com/user/register

Leocaspis

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 143
 • Country: ru
 • Karma: +0/-0
 • Gender: Male
 • RUSHMOON - Automatic LP & Yield Farm & AMM on BSC
  • View Profile
 • Fakt projektu jest o wiele interesujący...A decyzja w sprawie zasobów mieszkaniowych ma zastosowanie do niektórych decyzji i wiele faktów przechodzi od prostych do złożonych.....Nieruchomości sektora publicznego i prywatnego oraz rozwiązania alternatywne..
  ┈┈┈┈┈ RushMoon ┈┈┈┈┈
  —RUSHMOON — Automatic LP & Yield Farm & AMM on BSC
  https://rushmoon.finance

   

  Bitcoin Garden 2013-2022, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services