click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: [ANN] PCORE LTD - پلتفرم خلاقانه تخفیف فاکتور - PCC Token :)  (Read 1834 times)

pirashki

  • Novice
  • *
  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
درباره پلتفرم ما
Pcore یک پلتفرم تخفیف صورتحساب P2P (Peer To Peer) ترکیب شده در تکنولوژی بلاکچین است، که با هدف ترکیب شفافیت، اعتماد، سرعت و امنیت بلاکچین با قرارداد‌های هوشمند است و در فروشندگان و خریداران را در کنار هم می‌آورد.
در Pcore LTD ، هدف ما ترکیب فن‌آوری امروزی در یک بازار در حال رشد می‌باشد . از آنجا که کسب و کاره‌ای بیشتری به جایگزین‌های دیگری از سرمایه‌گذاری به غیر از بانک‌ها تبدیل می‌شوند ، ما می‌خواهیم یک پلت فرم برای آن‌ها ایجاد کنیم که بتوانند فاکتورهای خود را به روش‌های سریع‌تر به دست آوردن مبلغ مورد نظر خود وارد کنند . در عوض به آن‌ها کمک کنید تا توسعه پیدا کنند، رشد کنند و با هزینه‌های کسب‌وکار بالا بروند .


برای کسب و کارها
در PCORE ما یک راه‌حل مبتکرانه برای کسب و کارها فراهم می‌کنیم تا بودجه فوری از فاکتورهای آن‌ها که انتظار می‌رود توسط مشتریان آن‌ها تسویه شود ، بدست آوریم . اگر کسب‌وکار شما به اعتبار برای فروش خدمات و یا محصولات وابسته باشد ، تخفیف در فاکتور ، پرداخت‌های سریع‌تر را به شما کمک می‌کند تا به شما کمک کند کسب‌وکار خود را حفظ کرده و گسترش دهید .


درآمد فوری کسب کنید زمانیکه صورت‌حسابها را میفروشید

واریز فوری پول، بدون شخص ثالث، دسترسی جهانی، مزایده‌ی صورتحساب، پشتیبانی PCOREبرای سرمایه‌گذاران
PCORE به خریداران صورت‌حساب از سراسر دنیا این امکان را  می‌دهد تا در بازار تخفیف فاکتور جهانی شرکت کنند. در صورتی که پیشنهاد پذیرفته شود و یا به توافق برسند ، آن‌ها هر دو عامل و سود را به موعد مقرر وصول خواهند کرد.
خریداران فاکتور همچنین می‌توانند فاکتورها را با یک ذهن آسان خریداری کنند و ریسک حداقل به عنوان فاکتورها با پوشش PCORE ، پرداخت را حتی در موارد پرداخت دیرکرد و یا حتی def۰ult تضمین می‌کنند .


با حداقل خطرات ، سود فوق‌العاده‌ای بگیرید

فاکتورهای زیادی برای انتخاب از ، پیش‌بینی‌پذیری بالا ، ریسک‌های پایین ، و نه محدودیت سرمایه‌گذاریارایه‌ی توکن


اطلاعات ICOBench


To join the bounty campaign please use this thread https://bitcointalk.org/index.php?topic=5122009.msg50217738#msg50217738درباره ما در وبسایت www.pcore.co بیشتر بدانید

« Last Edit: April 17, 2019, 02:17:08 PM by pirashki »

 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services