click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: AIRDRIPS  (Read 133 times)

dragosv

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 385
 • Karma: +0/-3
  • View Profile
AIRDRIPS
« on: May 13, 2018, 10:49:27 AM »

dragosv

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 385
 • Karma: +0/-3
  • View Profile
Re: AIRDRIPS
« Reply #1 on: May 16, 2018, 05:05:26 PM »

ForumiVirtual

 • Newbie
 • Posts: 1
 • Karma: +0/-0
  • View Profile
Re: AIRDRIPS
« Reply #2 on: May 16, 2018, 10:16:57 PM »
Video sdel njejt...

dragosv

 • Sr. Member
 • ****
 • Posts: 385
 • Karma: +0/-3
  • View Profile
Re: AIRDRIPS
« Reply #3 on: June 02, 2018, 10:16:11 AM »
Get gati pėr tė fituar ndėrsa
Tė bėsh gjėrat qė duam!

Nga shikuar videot, duke luajtur lojėra pėr tė lexuar libra
ne kemi tė gjitha argėtimet qė ju do tė keni ndonjėherė nevojė.

Edhe mė mirė do t'ju paguajmė pėr pėrdorimin e faqeve tona!

Pėrdorni butonin "Identifikohu me Facebook" mė poshtė pėr t'u bashkuar me ne dhe tė fillojmė tė marrim falas "drips" tė bitcoin dhe monedhave tė tjera dixhitale menjėherė!


Botuesit bėhen gati pėr tė parė
numri juaj i vizitorėve shpėrthejnė!

Thjesht hyni brėnda, paraqisni faqen tuaj shėrbimin tonė dhe njė herė tė miratuar
ju do tė jeni nė gjendje tė shtoni widget tonė nė faqen tuaj.

Uluni mbrapa, kapni kafe dhe shikoni derdhjen e trafikut :)

Kemi kaluar vite duke pėrsosur programin tonė dhe modelin e biznesit
pėr tė siguruar qė ne vetėm ju dėrgojnė trafik tė vėrtetė nga dhe
njerėz kuriozė nė mbarė botėn.

Filloni sot duke klikuar butonin "Identifikohu me Facebook" mė poshtė

http://www.airdrips.com/earn/?dao_ref=CBUnceQLXe

 

Bitcoin Garden 2013-2020, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services