click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: YourBlock - Platforma se zabezpečenými daty založená na Blockchainu  (Read 179 times)

pat25

  • Novice
  • *
  • Posts: 35
  • Karma: +0/-0
    • View Profile

Díky Blockchainu přichází internet hodnot. Nová platforma, která mění svět transakcí a dat pro zákazníky i pro podnikatele. YourBlock chce být v popředí této "digitální revoluce".

Webová stránka | Whitepaper | Twitter | Facebook | Youtube | Bounty | Telegram

Digitální kartotéka s osobními údaji YourBlock poskytuje zákazníkovy klid a jistotu, vrátí totiž osobní údaje zpět do kontroly jednotlivce. S všobecným nařízením o ochraně osobních dat (GDPR), které vstupuje v platnost v květnu 2018, bude platforma YourBlock poskytovat řešení umožňující splnění požadavků poskytovatelů služeb, význam této změny by neměl být podceňován. Zatímco zákazníci budou vkládat a spravovat vlastní data, poskytovatelé služeb nahrají podrobnosti o plánech a nabídkách, přičemž vaše zařízení bude fungovat jako dvoustranná technologie, spojující obě strany prostřednictvím transparentnosti a důvěryhodnosti pomocí technologie Blockchain.

S poskytovateli služeb, kteří zadávají informace, budou moci zákazníci přímo obnovovat, měnit nebo zrušit plány a obdržet citlivé citace specifické pro své potřeby a vyřadit prostředníka (webové stránky pro porovnávání cen). Tím, že se na platformě podílíte, dojde k zásadní změně ve vztahu k platformě
zákazníků, které jim umožňují nakupovat po pojištění a veřejných službách tím, že kontrolují své údaje a odmění za to. Tato nová "soukromá banka" taky odstraní propast na sběru osobně identifikovatelných informací (PII), což je vážným problémem s informacemi, které se šíří na internetu, což vede k občasnému odcizení krádeže. Žádné osobní údaje nebudou prodány třetím stranám, což minimalizuje nežádoucí marketingové otravování třetí strany, e-maily a SMS. Osobní digitální kartotéka postavená na Blockchainu, která spojuje spotřebitele s poskytovateli produktů a služeb s úplnou anonymitou.

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCrTyxA95nlz76OrpZCCT5hw
YourBlock Blockchainová technologie: https://youtu.be/JIvR9rlDRlY
Seznamte se s Davem - Datový asistent je jit připraven a pomůže Vám spravovat Vaše data a spojit Vás se službami a produkty: https://youtu.be/JOX5Qs-sBUE





Tým s odkazy na LINKEDIN:
Daniel Antcliff: https://www.linkedin.com/in/daniel-antcliff-81036043
Ben Antcliff: https://www.linkedin.com/in/ben-antcliff-9aa2085/
David Antcliff: https://www.linkedin.com/in/david-antcliff-67494a97/
Rob Mazik: https://www.linkedin.com/in/rob-mazik-5a9aa448/
Matthew Waters: https://www.linkedin.com/in/matthewpwaters/
Jamie Greenwood: https://www.linkedin.com/in/jamiegreenwood/
Simon Hewlett: https://www.linkedin.com/in/simonhewlett/
Matthew Brazier: https://www.linkedin.com/in/matthew-brazier-62732037/
Peter Young: https://www.linkedin.com/in/peter-young-1691b25/
Dan Goldberg: https://www.linkedin.com/in/daniel-goldberg-ba280839/
Andy Hague: https://www.linkedin.com/in/anhague/
Richard Stringer: https://www.linkedin.com/in/richard-n-stringer/
George Higginson: https://www.linkedin.com/in/george-higginson-a9736821/
Andy Denton: https://www.linkedin.com/in/andrewdenton/
Richard Earl: https://www.linkedin.com/company/weareyourblock/
 
 
« Last Edit: February 02, 2018, 09:30:16 AM by pat25 »

 

Bitcoin Garden 2013-2019, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services