click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura  (Read 3577 times)

xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile


xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #17 on: December 26, 2017, 07:42:01 PM »
Dobite 10% popusta na Envion žetone danes: https://ico.envion.org/#!/


xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #18 on: December 30, 2017, 08:55:30 AM »

xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile

xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #20 on: January 04, 2018, 11:24:12 AM »
Envion ICO se bo končal čez 10 dni, pohitite! https://www.envion.org/en/ico/


xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #21 on: January 07, 2018, 06:45:58 PM »
Do zdaj je bilo zbranih več kot 51M dolarjev, še 7 dni do konca ICO-ja.


xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #22 on: January 07, 2018, 06:47:00 PM »
Envion žeton bo po koncu ICO-ja trovan na HitBTC menjalnici.


xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile

xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #24 on: January 12, 2018, 12:52:58 PM »
Envion ICO je po količini zbranih sredstev že posegel v prvo deseterico ICOjev


xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #25 on: January 15, 2018, 09:37:12 AM »
Envion ICO bo končan po 4917092. bloku. Zbranih že 95M dolarjev! https://www.envion.org/en/ico/

skocij1

  • Newbie
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #26 on: January 15, 2018, 12:13:17 PM »
Pozdravljeni!



Se opravičujem, a sem v teh vodah precej nebogljen. Odločil sem se, da bom sodleoval pri projektu Envion in sem tako pred dnevi vplačal približno 103 USD (toliko, da naj bi prejel 100 kovancev ... Sem se tudi registriral (KYC?) in je bilo to uspešno opravljeno.

Sedaj pa, ko se prijavim izgleda, kot da samih "tokenov" še nisem prejel, prav tako ne vem, kako naj posredujem naslov "my e walleta" (ali je ta denarnica utrezna - v nekaterih opisih sem zasledil denarnice ERC20, kar pa naj bi bila - če sem pravilno razumel - tudi MY E Wallet)?), na katerega bi potem prejemal nakazila "zaslužka" v ETH (upam, da sem to pravilno razumel).

Še enkrat se opravičujem za verjetno zelo "osnovnošolske" probleme, a pač do pred kratkim nisem niti bil v teh vodah in sem tako brez potrebne predizobrazbe.



xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #27 on: January 15, 2018, 11:41:47 PM »
Pozdravljeni!



Se opravičujem, a sem v teh vodah precej nebogljen. Odločil sem se, da bom sodleoval pri projektu Envion in sem tako pred dnevi vplačal približno 103 USD (toliko, da naj bi prejel 100 kovancev ... Sem se tudi registriral (KYC?) in je bilo to uspešno opravljeno.

Sedaj pa, ko se prijavim izgleda, kot da samih "tokenov" še nisem prejel, prav tako ne vem, kako naj posredujem naslov "my e walleta" (ali je ta denarnica utrezna - v nekaterih opisih sem zasledil denarnice ERC20, kar pa naj bi bila - če sem pravilno razumel - tudi MY E Wallet)?), na katerega bi potem prejemal nakazila "zaslužka" v ETH (upam, da sem to pravilno razumel).

Še enkrat se opravičujem za verjetno zelo "osnovnošolske" probleme, a pač do pred kratkim nisem niti bil v teh vodah in sem tako brez potrebne predizobrazbe.

Pozdravljeni,

MEW (https://www.myetherwallet.com/) (pazite, da do nje dostopate preko uradne povezave, ker obstaja precej phishing strani) je res denarnica, ki podpira Ethereum žetone (ERC20). Zdaj ne vem, če ste naslov svoje denarnice že posredovali Envionu, ker pri ICO-jih se to ponavadi stori že pri whitelistanju/samem nakupu žetonov. Pazite edino, da ne posredujete svojega privatnega ključa, kar se lahko pripeti kripto novincem.

https://ethplorer.io/ Preko te strani lahko za svoj ETH naslov  (naslov, do katerega dostopate preko MEW) preverite transakcije žetonov, tako da se lahko prepričate, če je transakcija bila izvedena, saj je včasih v MEW potrebno dodati "custom" žeton, da je ta prikazan v denarnici.

Če še vas kaj zanima, sem na voljo za asistenco  ;D

skocij1

  • Newbie
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #28 on: January 18, 2018, 01:28:24 AM »
Pozdravljeni,

MEW (https://www.myetherwallet.com/) (pazite, da do nje dostopate preko uradne povezave, ker obstaja precej phishing strani) je res denarnica, ki podpira Ethereum žetone (ERC20). Zdaj ne vem, če ste naslov svoje denarnice že posredovali Envionu, ker pri ICO-jih se to ponavadi stori že pri whitelistanju/samem nakupu žetonov. Pazite edino, da ne posredujete svojega privatnega ključa, kar se lahko pripeti kripto novincem.

https://ethplorer.io/ Preko te strani lahko za svoj ETH naslov  (naslov, do katerega dostopate preko MEW) preverite transakcije žetonov, tako da se lahko prepričate, če je transakcija bila izvedena, saj je včasih v MEW potrebno dodati "custom" žeton, da je ta prikazan v denarnici.

Če še vas kaj zanima, sem na voljo za asistenco  ;D




Najlepša hvala za odgovor.

Če bi bil prepričan, da bom znal pravilno izvesti celotno zadevo, bi v Envion vložil vsaj 5 x toliko, a sem se šele v decembru bolj poglobil v to sceno in komajda uspel razumeti in odpreti ter se registrirati za to, da sem sploh kupil prve kripto kovance (Coinbase in nato prenesel del na Binance ter tam izvedel nakup druge kripto valute).

Naj vam povem, da naslova svoje denarnice še nisem poslal (ali bi lahko poslal celo naslov ETH iz Coinbase), ker sem še vedno v neki nedokončani fazi na Envionovi strani (glej priponko). Naredil prve 4 korake (account, payment setup, verification in dashboard). Če kliknem na skrajni desni del okvirja (puščica), se odlogiram. Ničesar drugega pa ne morem pritisniti.

Če prav razumem, bom kovance šele dobil nakazane (status s klicajem ter opombami) in upam, da se mi bo potem odprla možnost, da posredujem naslov My E Walleta ali ETH Coinbase naslova (v kolikor je vseeno). Trenutno pa ne morem ali ne znam narediti nič.


Hvala še enkrat,


Boštjan




[attachment expired]
« Last Edit: January 18, 2018, 01:31:25 AM by skocij1 »

xOdiumNostrumx

  • Legendary
  • *****
  • Posts: 2024
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: [ANN][ICO] «Envion» Najbolj Donosna Samo-Širitvena Infrastruktura
« Reply #29 on: January 18, 2018, 10:56:23 PM »

Najlepša hvala za odgovor.

Če bi bil prepričan, da bom znal pravilno izvesti celotno zadevo, bi v Envion vložil vsaj 5 x toliko, a sem se šele v decembru bolj poglobil v to sceno in komajda uspel razumeti in odpreti ter se registrirati za to, da sem sploh kupil prve kripto kovance (Coinbase in nato prenesel del na Binance ter tam izvedel nakup druge kripto valute).

Naj vam povem, da naslova svoje denarnice še nisem poslal (ali bi lahko poslal celo naslov ETH iz Coinbase), ker sem še vedno v neki nedokončani fazi na Envionovi strani (glej priponko). Naredil prve 4 korake (account, payment setup, verification in dashboard). Če kliknem na skrajni desni del okvirja (puščica), se odlogiram. Ničesar drugega pa ne morem pritisniti.

Če prav razumem, bom kovance šele dobil nakazane (status s klicajem ter opombami) in upam, da se mi bo potem odprla možnost, da posredujem naslov My E Walleta ali ETH Coinbase naslova (v kolikor je vseeno). Trenutno pa ne morem ali ne znam narediti nič.


Hvala še enkrat,


Boštjan

Envion je vsekakor soliden projekt, je pa investicija najverjetneje bolj dolgoročne narave (kar se tiče ROI), saj so zbrali ogromno sredstev (100+ milijonov), tako da ima market cap kratkoročno manj prostora za rast.

Glede (ne) posredovanja vašega ETH naslova pa sklepam, da ko bodo odklenili "žetone", bo withdrawal opcija, kjer boste lahko vnesli ta vaš naslov, na katerega bodo ti poslani. Vsekakor pa ne priporočam, da jih pošljete na Coinbase naslov, saj večina ICOjev striktno opozarja, da posredujte le ETH naslov, za katerega posedujete privatni ključ, torej MEW, Mist ipd. My ether wallet je varna in zelo enostavna za uporabo, super deluje tudi z hardware denarnico (sam uporabljam Trezor), je pa ključno, da nikomur ne posredujete svojega privatnega ključa in da ne nasedete phishing linkom, mailom ipd.

Pretvorba iz fiat valute v kriptovalute oz. način te pretvorbe je seveda stvar subjektivnih preferenc, sam se izogibam Coinbase in rajši podpiram domačo (Slovensko) menjalnico Bitstamp (simpl, zanesljiva, ponavadi je transakcija nakazana/obdelana še isti dan ipd).

Nekaj začetniških nasvetov  ;D Drugače pa je Slovenska kripto skupnost malce bolj aktivna na BTCTalk forumu, naša tema:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=23321.1060

Tako da, če vas zanima kaj bolj generičnega, brez zadržkov vprašajte tam, bodo odgovori/nasveti definitivno bolj ažurni.

Če pa bodo kake težave glede transakcije žetonov, pa lahko vedno kontaktirate admine v Envion Telegram skupini, ali pa tudi preko maila, vsekakor se bodo prej ali slej znašli v vaši ETH denarnici :)

Lp

 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services