click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: [ANN] æternity ∞ AE ∞ TESTNET в дії [PoS x PoW | Smart Contracts | Merkle Tree]  (Read 4083 times)

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Англомовна оригінальна тема: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1733140.0


ВСТУП


æternity - це новий блокчейн, призначений для швидкої і безпечної взаємодії смарт-контрактів з реальними даними через децентралізований оракул.

Масштабованість досягається за рахунок використання Тьюринг-повних «каналів стану», що є головною відмінністю від Ефіріума. Таким чином, смарт-контракти стають простішими в аналізі і більш безпечними.

Інтерфейс реальних даних здійснюється через інноваційний оракул, який базується на ринках прогнозування.

«Канали стану» збільшують масштабованість, оскільки всі транзакції стають незалежними і можуть оброблятися паралельно. Крім того, це означає, що контракти ніколи не записуються до загального потоку, що значно спрощує їх тестування і перевірку.

æternity буде забеспечено æternity токенами (символ - AE, також «æon»).

æternity токени використовуються в якості оплати за будь-які ресурси, що споживаються на платформі, а також в якості основи для додатків, реалізованих на платформі.
Розподіл æternity токенів [AE] в генезис-блоці буде визначатися за допомогою смарт-контракту, розміщеного на Ефіріумі.

æternity токени будуть управлятися акаунтами, які будуть мати адресу і баланс, разом із системою псевдонімів (імен), яка забезпечить легкими для читання іменами, що будуть прив’язані до адрес aeternity.

æternity по суті має потрійну ідентичність (публічний ключ, хеш, ім’я). Публічний ключ від акаунту, ім’я від псевдоніма і хеш, який посилається на додаткові дані.


ÆTERNITY БЛОКЧЕЙН





КОНСЕНСУС ТА УПРАВЛІННЯ


•  Гібридний Proof-of-Work/Proof-of-Stake блокчейн
•  Консенсус досягається за рахунок Proof-of-Work майнінгу
   •  Алгоритм – «Cuckoo Cycle» від розробника Tromp: GITHUB WHITEPAPER BLOG
   •  Майнінг доступний навіть зі смартфонами, чим досягається максимально можлива децентралізація
•  Управління через Proof-of-Stake ринки прогнозування
   •  Ринки прогнозування виявилися дуже хорошими інструментами, щоб отримувати потрібну інформацію від великої кількості людей. Краще ніж просте голосування!


РОЗРАХУНКИ ШВИДКОСТІ ТРАНЗАКЦІЙ

•  Швидкість ненадійних позаланцюгових транзакцій: нескінченна і обмежується тільки швидкістю світла, оскільки ці транзакції всередині «каналів стану».

•  Швидкість ланцюгових транзакцій: ми визначаємо наступні змінні для наступних розрахунків:

B = розмір блоку в байтах
F = блоків до завершення
R = час до завершення в секундах
T = розмір транзакції в байтах

Змінні, які визначають протокол, постійно оновлюються на основі консенсусу / управління. З їх початкових значень ми можемо обчислити початкову швидкість транзакцій в секунду за замовчуванням.

Транзакцій в секунду = B F / (T R)

B = 1000000 байт = 1 мегабайт в блоці
R/F = 30 секунд на блок
R = 243600 секунд в день
F = 2460*2 блоків в день
T = 1000 байт за транзакцію

1000000 ∗ 24 ∗ 60 ∗ 2/1000/24 ∗ 3600 = 1000000 / 1000 / 30 = близько 32 ланцюгових транзакцій в секунду, що було б досить швидко, щоб приєднати кожну людину до технології «каналів стану» протягом 8 років.

Ці змінні будуть визначатися власниками токенів (PoS управління).

Для отримання більш докладної інформації читайте технічний опис æternity блокчейну: Sec. E(4): Transactions per second at a given memory requirements


«КАНАЛИ СТАНУ»


æternity блокчейн використовує всі можливості «каналів стану», що робить смарт-контракти швидшими, безпечнішими і більш приватними.
•  Спочатку два користувача відкривають «канал стану» за допомогою депозиту токенів AE.
•  Вони можуть погодитися на довільні смарт-контракти. Це дозволяє здійснювати транзакції настільки швидко, наскільки інформація може бути передана і оброблена сторонами, замість того, щоб чекати, поки транзакція буде підтверджена, і потенційно завершена, механізмом консенсусу блокчейну.
•  æternity блокчейн використовується для досягнення кінцевого результату або для вирішення конфліктів, що виникають.

Рішення є передбачуваними, тим самим унеможливлюють шкідливі дії між сторонами, які намагаються зруйнувати «канали стану», до яких вони внесли запис, попередньо узгодившись.

Передача æon здійснюється лише по каналах які присутні в блокчейні, тільки ті æon, які були депоновані в «канал стану», можуть бути передані. Це робить всі канали незалежними один від одного, що є вигідним, бо будь-які операції, пов’язані з каналами можуть бути оброблені паралельно, що значно підвищує пропускну здатність транзакцій.


СМАРТ-КОНТРАКТИ


Для обробки смарт-контрактів æternity використовує Тьюринг-повну віртуальну машину з MAST (Merkelized Abstract Syntax Trees). В æternity розумні контракти є чистими функціями у вигляді фінансових угод, які розподіляють кошти відповідно до заданих правил. MAST дозволяє, коли смарт-контракт повинен бути приведений у виконання блокчейном, що тільки відповідна частина смарт-контракту повинна бути опублікована, за рахунок чого досягаеться ще більш висока масштабованість і конфіденційність.
•  Тільки залучені сторони знають про контракт
•  Тільки сторони, які мають відкритий «канал стану», можуть створити дійсний контракт
•  Кожна зміна або оновлення коду підписується обома контрагентами контракту
•  Якщо результат спірний, це представлено лише в блокчейні, в цьому випадку код постійно зберігається як частина представленої транзакції, і ніколи в будь-якому іншому стані.
•  Якщо це стається, то блокчейн розподіляє токени відповідно до контракту і закриває канал.


РЕАЛІЗАЦІЯ


Код ядра блокчейну æternity написаний на мові програмування Erlang, що робить його легким в написанні розподілених, відмовостійких, гнучких в режимі реального часу нон-стоп додатків. Erlang є ідеальним для написання блокчейну з нуля, і, використовуючи його, ми досягаємо високої стабільності в роботі і продуктивності.


ІНТЕГРАЦІЯ У ВЕБ ТА МОБІЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ


æternity перший серед мобільності, що досягається внаслідок конвергенції мобільних і веб-технологій і нового алгоритму майнінгу, який є ефективним навіть на смартфонах.

Бібліотека Javascript і REST API-інтерфейси для взаємодії з ядром блокчейну зроблять простішою інтеграцію в існуючі веб / мобільні додатки або послуги.

ReactJS буде фреймворком для написання багаторазових UI модулів. Ці модулі можуть бути легко використані як у веб, так і на мобільних пристроях, і навіть компілюватимуться в рідні додатки на мобільному пристрої, стаючи більш швидкими.

Також заплановано розробку Ефіріум та Bitcoin мостів з допомогою Cosmos/Polkadot.


ДОРОЖНЯ КАРТА


НАША КОМАНДА





БУДЬТЕ НА ЗВ’ЯЗКУ З НАМИ


                                   
« Last Edit: April 12, 2017, 09:16:57 PM by yubit »

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Разподіл винагород

1. Підписна кампанія: 350.000
2. Переклади: 200.000
3. Конкурси: 90.000
4. Статті в блогах: 130.000   
5. Facebook: 25.000 (буде анонсовано)
6. Twitter: 25.000 (буде анонсовано)
7. Зарезервовано 180.000
« Last Edit: April 12, 2017, 01:53:00 PM by yubit »

xland86

  • Novice
  • *
  • Posts: 42
  • Country: ua
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • View Profile
Читаюсь ось твій переклад і міркую собі ти переклади без гугл не зробишь. ти б свою працю читав сперше а потом на чуже дивись соромно має бути

Igor

  • Newbie
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
О, і тут знайшов тему про аетерніті. Щось мало пишуть.
Не знаю як піде, але я трохи інвестував. Правда прийшлось дорогий ефір купляти, добре тим хто ще по 0.01 бтк купляв - вже х4 прибуток.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
О, і тут знайшов тему про аетерніті. Щось мало пишуть.
Не знаю як піде, але я трохи інвестував. Правда прийшлось дорогий ефір купляти, добре тим хто ще по 0.01 бтк купляв - вже х4 прибуток.
Тема доволі цікава. Я теж інвестував. До речі Ви встигли в першу 1000 інвесторів які отримають ледгер гаманець? Скоро організатори напишуть як його отримати.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Перший раунд продажів пройдено успішно.
Зібрано:
120,826.311 ETH   (https://etherscan.io/address/0x6cC2D616E56e155D8A06E65542fdb9bD2D7f3c2E)
323.5482 BTC
Згенеровано токенів AE   -   139,089,935.082

Можня глянути на сайті https://wallet.aeternity.com/

Другий раунд збору коштів 21 травня 2017 р.


Igor

  • Newbie
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
О, і тут знайшов тему про аетерніті. Щось мало пишуть.
Не знаю як піде, але я трохи інвестував. Правда прийшлось дорогий ефір купляти, добре тим хто ще по 0.01 бтк купляв - вже х4 прибуток.
Тема доволі цікава. Я теж інвестував. До речі Ви встигли в першу 1000 інвесторів які отримають ледгер гаманець? Скоро організатори напишуть як його отримати.
Так, в число тих хто отримає той девайс потрапив, але не знаю скільки буде коштувати доставка, може шкура вичинки не варта.
Якось дивно вони промокампанію перервали до другого раунду, краще було б тримати інформаційне поле.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
О, і тут знайшов тему про аетерніті. Щось мало пишуть.
Не знаю як піде, але я трохи інвестував. Правда прийшлось дорогий ефір купляти, добре тим хто ще по 0.01 бтк купляв - вже х4 прибуток.
Тема доволі цікава. Я теж інвестував. До речі Ви встигли в першу 1000 інвесторів які отримають ледгер гаманець? Скоро організатори напишуть як його отримати.
Так, в число тих хто отримає той девайс потрапив, але не знаю скільки буде коштувати доставка, може шкура вичинки не варта.
Якось дивно вони промокампанію перервали до другого раунду, краще було б тримати інформаційне поле.
Згоден, але думаю що до початку другого етапу мають запустити рекламну кампанію більш широко і з новими правилами.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ось і команда запустила цікаву баунті програму з організації зустрічей в Вашому місті:
https://blog.aeternity.com/%C3%A6ternitys-meetup-bounty-campaign-bb348067e5a4

Винагорода 3000 АЕ

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Організатори відписались, що знаходяться на заключному етапі щодо питання видачі ледгер-гаманців, а також пишуть, що підготували блог-пости, щодо всіх запитань відносно 1 етапу краудсейлу.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Підсумки першого етапу краудсейлу https://blog.aeternity.com/contribution-phase-one-overview-faq-89c89cc19cc6

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Якщо кого цікавить - запущено другий раунд підписної кампанії. Правда щось мало виділили токенів :(

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Друга фаза ICO триває і вже зібрано біля 10000000 доларів

 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services