click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: [ANN][TRST][ICO 04/01] WeTrust.io ПЛАТФОРМА КРЕДИТУВАННЯ  (Read 17994 times)

nexus20001

  • Novice
  • *
  • Posts: 40
  • Country: ua
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • WeTrust - вдалий вибір!
    • View Profile
Великий перечень наставників, що доволі непогано. Слідкую за проектом
Я б ще порекомендував вам взяти участь у компанії)

jamnock

  • Newbie
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
У меня сайт не грузить, не можу зробти вклад.((

monkyi

  • Newbie
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Щось багато дуже останнім часом цих ІСО появляється. Навіть і не знаешь, у що вкладатися. Маю надію, що хоч цей проект не розчарує.

xland86

  • Novice
  • *
  • Posts: 42
  • Country: ua
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • View Profile
У меня сайт не грузить, не можу зробти вклад.((
скоріш за все проблеми у вас, у мене сайт доступний.

xland86

  • Novice
  • *
  • Posts: 42
  • Country: ua
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • View Profile
Щось багато дуже останнім часом цих ІСО появляється. Навіть і не знаешь, у що вкладатися. Маю надію, що хоч цей проект не розчарує.
Кожен проект маэ свої цілі та термини розробки продукту, потрібно розуміти на який термин ви инвестуете гроші і коли вони повернуться та взагалі чи спроможний проект їх повернути думаю тоді все буде гаразд. Вивчайте більше інформації, тим паче що можливостей для цього є не мало.

nexus20001

  • Novice
  • *
  • Posts: 40
  • Country: ua
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • WeTrust - вдалий вибір!
    • View Profile
У меня сайт не грузить, не можу зробти вклад.((
Ви не одні стикалися з цією проблемою. Частіше за все це лікується звичайним обновленням сторінки. Скоріше за все це викликано онлайн розрахунком зібраних коштів на сайті.

hamsterhot

  • Newbie
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
А куди і коли будуть нараховані токени? Можливо я щось не так роблю, проте не знайшов ще нічого на свому ефір гаманці.

joycasim

  • Newbie
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Хм, раз уж тут мова іде про кредити, чи будуть токени додані на валютні біржі? Чи може хоч в планах таке є. Бо, як бачимо, біток так і не прийняли ETF.

nexus20001

  • Novice
  • *
  • Posts: 40
  • Country: ua
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • WeTrust - вдалий вибір!
    • View Profile
А куди і коли будуть нараховані токени? Можливо я щось не так роблю, проте не знайшов ще нічого на свому ефір гаманці.
Токены будуть нараховані на ваш гаманець ефіріума, після закінчення ІСО компанії. Залишилось почекати ще трохи)

nexus20001

  • Novice
  • *
  • Posts: 40
  • Country: ua
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • WeTrust - вдалий вибір!
    • View Profile
Хм, раз уж тут мова іде про кредити, чи будуть токени додані на валютні біржі? Чи може хоч в планах таке є. Бо, як бачимо, біток так і не прийняли ETF.
Взаглі коли мова іде про криптовалюти, ще дуже рано очікувати, що вони будуть тторгуватися на валютних біржах. Ми лише н початку довгого шляху. Та це не виключає того, що розробники WeTrust будуть всіма силами сприяти популяризації свого проекту, та не виключено, що ми побачимо токени на основних біржах.

jamnock

  • Newbie
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
У меня сайт не грузить, не можу зробти вклад.((
Ви не одні стикалися з цією проблемою. Частіше за все це лікується звичайним обновленням сторінки. Скоріше за все це викликано онлайн розрахунком зібраних коштів на сайті.
Дякую, вже все гаразд. Дійсно, треба було лише декілька разів спробувати обновити сторінку.

gogimem

  • Newbie
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ідея непоган, та чи справді у такому питанні як кредитування, децентралізація за допомогою блокчейну буде вірною ідеєю. Адже людина може банально отримати гроші та зникнути.

farmjoy

  • Newbie
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Кому цікавий проект задавайте питання. Також залучайтеся до баунти кампании анонсуйте новини в соц мережах за винагороду
А як справи з блогами? наприклад на платформах Стіміт та Голос?

nexus20001

  • Novice
  • *
  • Posts: 40
  • Country: ua
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • WeTrust - вдалий вибір!
    • View Profile
У меня сайт не грузить, не можу зробти вклад.((
Ви не одні стикалися з цією проблемою. Частіше за все це лікується звичайним обновленням сторінки. Скоріше за все це викликано онлайн розрахунком зібраних коштів на сайті.
Дякую, вже все гаразд. Дійсно, треба було лише декілька разів спробувати обновити сторінку.
Завжди радий допомогти!)

joycasim

  • Newbie
  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Хм, раз уж тут мова іде про кредити, чи будуть токени додані на валютні біржі? Чи може хоч в планах таке є. Бо, як бачимо, біток так і не прийняли ETF.
Взаглі коли мова іде про криптовалюти, ще дуже рано очікувати, що вони будуть тторгуватися на валютних біржах. Ми лише н початку довгого шляху. Та це не виключає того, що розробники WeTrust будуть всіма силами сприяти популяризації свого проекту, та не виключено, що ми побачимо токени на основних біржах.
Poloniex Kraken Bittrex? Ну то й це не погано. Сподіваюсь, що ви маєте рацію щодо бірж.

 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services