click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: FuturoCoin i jego przyszłość?  (Read 1259 times)

adversary

  • Novice
  • *
  • Posts: 44
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
FuturoCoin i jego przyszłość?
« on: March 22, 2019, 04:33:36 PM »
Wiem, że pojawił się już tutaj wątek o FuturoCoinie (whitepaper jest dostępny tu), lecz ze względu na to jak twórcy tejże kryptowaluty owocnie się promują, warto zwrócić uwagę na artykuł, który pojawił się ostatnio w Gazecie Wyborczej - bądź, co bądź, jednego z największych serwisów  internetowych w Polsce. Sam jestem z Wrocławia, dlatego cieszy mnie rozmach z jakim się promują, oraz ogólny rozwój lokalnej firmy. Ciekaw jestem co dalej? Pod jednym z postów pisałem już komentarz o forku, który podobno ma być niedługo wprowadzony, lecz nie ma żadnych oficjalnych informacji od FTO. Co wy na to? Jak myślicie, dokąd zmierza FTO i jak może wyglądać przyszłość małej, rodzimej kryptowaluty?

Link do artykułu na Wyborczej: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24559730,firma-z-polski-na-bolidzie-formuly-1.html?fbclid=IwAR32Kjfii6W1zxp6CVrgZXo7jFztXsvdpOUNzDN91B2aGfT7zca-GyxIGwA

RabbbitAngstrom

  • Novice
  • *
  • Posts: 49
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • tonight i feel like more
    • View Profile
Re: FuturoCoin i jego przyszłość?
« Reply #1 on: March 22, 2019, 04:40:41 PM »
Śledzę FTO od kilku miesięcy i wydaje mi się, że nie ma opcji aby ten projekt upadł w najbliższym czasie. Początki były bardzo trudne, widać było że końcówka 2018 roku dała im się we znaki, ale faktycznie od początku nowego roku idą jak burza: konferencja, umowy sponsorskie. Na sam marketing muszą wydawać kupę kasy, ale super że chcą się promować i jak widać wychodzi im to całkiem całkiem. Jeżeli zorganizują jeszcze w tym roku jakiś event, to na pewno się wybiorę a co do forka to niestety ale nie ma żadnych oficjalnych informacji, a jeżeli jakieś się pojawią, to znając rozmach FTO, podejrzewam że ciężko będzie je przegapić ;d

Dandylion

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 98
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: FuturoCoin i jego przyszłość?
« Reply #2 on: March 25, 2019, 10:07:36 AM »
Początkowo mieli trochę problemów, to fakt, ale od początku 2019 idzie im świetnie. Formuła 1 była krokiem w wyższą, świadowoą ligę - miejmy nadzieję, że FuturoCoin się tam utrzyma, bo ma naprawdę duży potencjał.

GaryThum

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 52
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: FuturoCoin i jego przyszłość?
« Reply #3 on: March 25, 2019, 10:54:05 AM »
Ostatnio bardzo często widzę FuturoCoina w różnych mediach. Coraz częściej się o nim mówi, szczególnie w kontekście współpracy z RedBullem i ostatniej konferencji. W dzisiejszych czasach, kiedy po kryzysie w 2018 roku kryptowaluty nie zawsze są postrzegane pozytywnie, wszelkie starania by stan ten zmienić i przedstawić je w jak najlepszym świetle są jak najbardziej na plus

adversary

  • Novice
  • *
  • Posts: 44
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: FuturoCoin i jego przyszłość?
« Reply #4 on: March 25, 2019, 05:50:16 PM »
Ostatnio bardzo często widzę FuturoCoina w różnych mediach. Coraz częściej się o nim mówi, szczególnie w kontekście współpracy z RedBullem i ostatniej konferencji. W dzisiejszych czasach, kiedy po kryzysie w 2018 roku kryptowaluty nie zawsze są postrzegane pozytywnie, wszelkie starania by stan ten zmienić i przedstawić je w jak najlepszym świetle są jak najbardziej na plus

Tu się muszę zgodzić, faktycznie zauważyłem, że przez ostatni rok opinia ludzi niezwiązanych z branżą finansową, albo kryptowalutową się mocno pogorszyła, dlatego dobrze że FTO stoi mocne i w dobrą stronę, bardziej w kierunku ludzi. A'propos tej umowy sponsorskiej z Red Bullem, to został opublikowany wywiad z CEO FuturoCoina, w którym mocno poruszane są szczegóły właśnie tej umowy.

adversary

  • Novice
  • *
  • Posts: 44
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: FuturoCoin i jego przyszłość?
« Reply #5 on: April 01, 2019, 06:58:00 PM »
Tu się muszę zgodzić, faktycznie zauważyłem, że przez ostatni rok opinia ludzi niezwiązanych z branżą finansową, albo kryptowalutową się mocno pogorszyła, dlatego dobrze że FTO stoi mocne i w dobrą stronę, bardziej w kierunku ludzi. A'propos tej umowy sponsorskiej z Red Bullem, to został opublikowany wywiad z CEO FuturoCoina, w którym mocno poruszane są szczegóły właśnie tej umowy.

Ostatnio też został wrzucony post na stronę medium FTO, poruszający wątek pod tytułem "czym jest hard fork?". Czyżby kroiło się coś na prawdę grubego ;o?

thomas_90

  • Novice
  • *
  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: FuturoCoin i jego przyszłość?
« Reply #6 on: April 17, 2019, 04:28:07 PM »
Wydaję mi się, że może zyskać wiele dzięki współpracy z RedBullem, coraz więcej słyszy się o FTO w mediach. Są na rynku od niespełna ponad roku, a jak widać idą do przodu w szybkim tempie, więc nie ma mowy o upadku

KryptoPan

  • Newbie
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • View Profile
  • Re: FuturoCoin i jego przyszłość?
    « Reply #7 on: November 11, 2019, 03:37:59 PM »
    Nie wiem jak to się stało, że tyle osób nie zauważyło tego czym w istocie BYŁ FuturoCoin oraz tego w jakim celu powstał. Wystarczyło przyjrzeć się rodowodowi twórców, by wiedzieć co to jest i jak skończy. Nawet delikatne sugestie przyciągały całe tabuny obrońców polskiej kryptowaluty, która miała przebić sukcesem Bitcoina. Natomiast ludzie piszący prawdę od razu dostawali łatkę hejterów.

    Miało być pięknie, a skończyło się jak zawsze. Ludzie omamieni wizją zysków i bezmyślnie łykający prymitywne marketingowe wrzutki w postaci artykułów sponsorowanych sami są sobie winni.


    Leocaspis

    • Full Member
    • ***
    • Posts: 143
    • Country: ru
    • Karma: +0/-0
    • Gender: Male
    • RUSHMOON - Automatic LP & Yield Farm & AMM on BSC
    • View Profile
  • Re: FuturoCoin i jego przyszłość?
    « Reply #8 on: June 07, 2021, 12:54:05 PM »
    Po zapoznaniu się z projektem już się nie odważę... Zanotuję i obliczę pewność kryptowaluty... Handel marżami to jedno z ciekawszych pytań firmy... Stawianie w jednym planie jest opłacalne i osiągalne zysk z odsetkami ...
    Zagadnienia rozwiązywania i pracy w sieci przestrzeni kryptowalut....
    ┈┈┈┈┈ RushMoon ┈┈┈┈┈
    —RUSHMOON — Automatic LP & Yield Farm & AMM on BSC
    https://rushmoon.finance

     

    Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services