click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: WitLinkAI ˛etoon/münt muudab tehisintellekti tööstuse revolutsiooniks  (Read 562 times)

WitlinkAI

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 239
 • Karma: +0/-1
  • View Profile
  • Global Marketplace for A.I Services & Pool of Decentralized Computing Resources
Sellises kiiresti arenevas ärikeskkonnas nagu meie, ei saa üle tähtsustada ettevõtete tehnoloogilise kalduvuse vajadust. Tehisintellekt ja masinõpe mängivad olulist rolli ettevõtete suhtlemisel klientidega ja klienditoe pakkumisel.

Tehisintellekti mõiste pärineb 1950. aastatest. Selle aja jooksul said ainult suured teadusasutused ja suured kaubamärgid endale lubada tehisintellekti oma äritegevuse juhtimiseks. Tänapäeval saab tehisintellekti rakendada peaaegu kõigis elu toonides; olgu selleks e-kaubandus, nutitelefonid, nutikad kodud või voogedastusteenused.

WitLink on jõud, millega tuleb arvestada, kui tegemist on AI -entusiastide turu pakkumisega. Bränd pakub ökosüsteemi, kus tehisintellekti armastajad ja praktikud saavad elatist pakkuda AI ja ML-iga seotud teenuseid pakkudes.

Käimas avalik müük!

WitLink pakub jätkuvalt võimalusi ja seda käimasoleva avaliku müügi kaudu. Kui Soft-Cap eesmärk on saavutatud, vaatab see nüüd kõva korki!

WAI -märgi saate osta BTC, ETH, BCH ja USDT kaudu. 1 WAI märgi hind on 0,25 USD ja minimaalne panus 50 USD
Börsi hind on 0,3 dollarit

Märkide ostmiseks registreeruge siin 👉 https://witlink.ai/ico/public/register

Mis on WitLink?

WitLink on plokiahela jõul töötav turg, kus spetsialistid, tehisintellekti koolitajad, õpilased ja kõik tehisintellekti entusiastid saavad ettevõtetele oma teenuseid pakkuda. WitLinki missioon on arendada detsentraliseeritud turg, kus tehisintellekt ja masinõppe eksperdid saavad vabalt oma teenuseid pakkuda ja selle eest raha teenida. Selle kõrge idee saavutamiseks kasutab WitLink avatud lähtekoodiga ja detsentraliseeritud võrke.

WitLinki protokoll aitab tehnoloogiaettevõtetel ja ettevõtetel üldiselt osaleda AI ja ML ekspertide ülemaailmses talentide kogumis. Seetõttu pääsevad nad vabalt ligi AI lahendustele, mis on kohandatud nende äriprobleemide lahendamiseks. WitLinki ökosüsteem koosneb WitLinki turuplatsist, WitLink valmis, WitLink Computing ja WitLink Learn.

WitLinkil on märk sümboliga "WAI". See märk on emakeelne valuuta, mida kasutajad saavad kasutada kaupade ja teenuste ostmiseks WitLinki protokolli kaudu. POS -märgi omanikke premeeritakse WAI -märgiga nende tegevuse eest WitLinki platvormil. Lisaks saab märki kasutada platvormitasude ning muude kaupade ja teenuste tasumiseks. Võib kasutada ka investeerimiseks või väärtuse salvestamiseks.

WitLinki detsentraliseeritud turul osalemise eelised;

Nii paljud AI-spetsialistid eelistavad WitLinki teiste sarnaste tehisintellekti projektide ees ja põhjus pole kaugeleulatuv. Mõned põhjused on järgmised.

* Ettevõtetel on otsene juurdepääs tehisintellekti spetsialistidele üle kogu maailma; seega säästa kulusid, mida oleks kulunud andmeanalüütikute ja tehisintellekti uurijate palkamiseks.
* Õpilastel on juurdepääs hästi koostatud tehisintellektiga seotud kursustele, töötubadele ja valdkonna ekspertide korraldatud veebiseminaridele.
* Tehnoloogiaettevõtted hoiaksid kokku ettevõttesiseste hooldusmeeskondade palkamise ja pidamise kulusid.
* AI ja ML ekspertidel on juurdepääs reaalsetele projektidele, kus nad saavad raha teenida. Lisaks viidi kõik WitLinki ökosüsteemi projektid ellu arukate lepingute abil.
* Ettevõtted ei paigaldaks enam kallist tehisintellekti.

Lisateavet leiate aadressilt https://witlink.ai või lugege projekti kohta lisateabe saamiseks läbi valge raamatu.

Valge raamat: https://witlink.ai/wp-content/uploads/2021/05/WitLink_Whitepaper.pdf
Veebisait: https://witlink.ai/

WitlinkAI

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 239
 • Karma: +0/-1
  • View Profile
  • Global Marketplace for A.I Services & Pool of Decentralized Computing Resources
ICO ÜMBER MÜÜK🚀🚀🚀 #WITLINKNFTs⚡️
« Reply #1 on: October 11, 2021, 01:16:31 PM »
WitLink on praegu alustanud oma avaliku müügi kolmandat ja viimast vooru ning alustasime ametlikult märtsis, alustades eelmüügist, mis oli edukas algus, seejärel liikusime maikuus avalikule müügile, mille esimene ja teine ​​voor on meil lõppenud müük edukalt, mis keskendus täielikult raha kogumisele ja erainvestorite müügile. Oleme alustanud oma avaliku müügi kolmandat ja viimast vooru, mille kavatseme minna rahvahulga müügi juurde ning jätkata ka raha kogumise ja erainvestoripakkumistega.

WitLink varjab valgust oma NFTS -i käivitamisel oma esialgse turuletoomise lõpus, lubades oma ˛etooniomanikel osta oma NFT -d koos oma märkidega, mis on esimene omataoline.

Praegusel III vooru müügil on seni kõrgeim boonuspakett.
20% boonus ostmisel (kehtib ostudele, mille väärtus on 500 dollarit ja rohkem) ja 10% suunamisboonus.


WitlinkAI märkide (WAI) hulgimüügis osalemiseks registreeruge veebisaidil https://witlink.ai/ico/public/register ja järgige juhiseid.

Lisateabe saamiseks kirjutage aadressile [email protected]

 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services