click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: WitLinkAI Token/Coin, Yapay Zeka Endüstrisinde Devrim Yaratacak  (Read 1302 times)

WitlinkAI

 • Full Member
 • ***
 • Posts: 239
 • Karma: +0/-1
  • View Profile
  • Global Marketplace for A.I Services & Pool of Decentralized Computing Resources
WitLinkAI Token/Coin, Yapay Zeka Endüstrisinde Devrim Yaratacak
« on: September 18, 2021, 02:22:40 AM »
Bizimki gibi hızlı tempolu bir iş ortamında, işletmelerin teknolojik olarak eğimli olma ihtiyacı ne kadar vurgulansa azdır. Yapay zeka ve makine öğrenimi, kuruluşların müşterileriyle ilişki kurma biçimlerinde ve müşteri desteği sağlamada önemli bir rol oynar.

AI kavramı 1950'lere kadar uzanıyor. Zaman boyunca, yalnızca büyük araştırma kurumları ve büyük markalar, ticari operasyonlarını yürütmek için yapay zekayı karşılayabildi. Günümüzde yapay zeka hayatın hemen her tonunda uygulanabilmektedir; e-ticaret, akıllı telefonlar, akıllı evler veya akış hizmetleri olsun.

WitLink, AI meraklılarının gelişmesi için bir pazar sağlama konusunda hesaba katılması gereken bir güçtür. Marka, AI severlerin ve uygulayıcıların AI ve ML ile ilgili hizmetler sunarak geçimlerini sağlayabilecekleri bir ekosistem sunuyor.

Toplu satış devam ediyor!

WitLink, devam eden Halka Açık Satış yoluyla fırsatlar sunmaya devam ediyor. Soft-Cap hedefine ulaşıldığında, şimdi sert kapağı görüyor!

WAI jetonunu BTC, ETH, BCH ve USDT aracılığıyla satın alabilirsiniz. 1 WAI jetonunun fiyatı 0.25 USD ve minimum katkı 50$'dır.
Liste fiyatı 0,3 ABD doları


Jeton satın almak için buradan kaydolun 👉 https://witlink.ai/ico/public/register

WitLink Nedir?

WitLink, profesyonellerin, yapay zeka eğitmenlerinin, öğrencilerin ve herhangi bir yapay zeka meraklısının hizmetlerini işletmelere sunabileceği, blok zinciri destekli bir pazar yeridir. WitLink'in misyonu, yapay zeka ve makine öğrenimi uzmanlarının hizmetlerini özgürce sunabileceği ve karşılığında para kazanabileceği merkezi olmayan bir pazar yeri geliştirmektir. WitLink, bu yüce fikre ulaşmak için açık kaynaklı ve merkezi olmayan ağlardan yararlanır.

WitLink'in protokolü, teknoloji şirketlerinin ve genel olarak işletmelerin yapay zeka ve makine öğrenimi uzmanlarından oluşan küresel yetenek havuzundan yararlanmalarına yardımcı olacak. Bu nedenle, iş zorluklarını çözmek için uyarlanmış yapay zeka çözümlerine özgürce erişecekler. WitLink ekosistemi, WitLink Marketplace, WitLink hazır, WitLink Computing ve WitLink Learn'den oluşur.

WitLink'in "WAI" sembollü bir jetonu vardır. Bu belirteç, kullanıcıların WitLink protokolünde mal ve hizmet satın almak için kullanabilecekleri yerel para birimidir. POS belirteci sahipleri, WitLink platformundaki faaliyetleri için WAI belirteci ile ödüllendirilecektir. Ayrıca token, platform ücretlerini ve diğer mal ve hizmetleri ödemek için kullanılabilir. Yatırım amaçlı veya değer depolamak için de kullanılabilir.

WitLink'in Merkezi Olmayan Pazarına Katılmanın Faydaları;

Pek çok AI uzmanı, diğer benzer AI projelerine kıyasla WitLink'i tercih ediyor ve bunun nedeni çok da zor değil. Nedenlerden bazıları şunlardır:

* İşletmeler, dünyanın her yerinden yapay zeka uzmanlarına doğrudan erişime sahip olacak; böylece veri analistlerini ve yapay zeka araştırmacılarını işe almak için harcanacak maliyetlerden tasarruf edilir.
* Öğrenciler, endüstri uzmanları tarafından düzenlenen iyi hazırlanmış AI ile ilgili kurslara, atölye çalışmalarına ve web seminerlerine erişebilecekler.
* Teknoloji firmaları, bakım ekiplerini işe alma ve kurum içinde tutma maliyetlerinden tasarruf edeceklerdir.
* AI ve ML uzmanları para kazanabilecekleri gerçek projelere erişebilecekler. Ayrıca, WitLink ekosistemindeki tüm projeler akıllı sözleşmeler kullanılarak yürütülecektir.
* İşletmeler artık pahalı yapay zeka altyapısı kurmayacak.

Daha fazla bilgi için: https://witlink.ai veya proje hakkında daha fazla bilgi için Teknik İncelemeyi okuyun.

Teknik Rapor: https://witlink.ai/wp-content/uploads/2021/05/WitLink_Whitepaper.pdf
Web sitesi: https://witlink.ai/

fallenangel1789

 • Moderator
 • Legendary
 • *****
 • Posts: 1648
 • Karma: +1/-0
 • Albetrage bet.. No Chance of Losing
  • View Profile
Re: WitLinkAI Token/Coin, Yapay Zeka Endüstrisinde Devrim Yaratacak
« Reply #1 on: September 24, 2021, 08:34:31 AM »
Google Translate olmasa daha iyi olurdu.

 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services