click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: WitLinkAI Token/Coin ustawiony, aby zrewolucjonizować przemysł sztucznej intelig  (Read 100 times)

WitlinkAI

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 239
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
    • Global Marketplace for A.I Services & Pool of Decentralized Computing Resources
W szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, takim jak nasze, nie można przecenić potrzeby przedsiębiorstw nastawionych na rozwój technologiczny. Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe odgrywają ważną rolę w sposobie, w jaki przedsiębiorstwa odnoszą się do swoich klientów i jak zapewniają obsługę klienta.

Koncepcja sztucznej inteligencji sięga lat pięćdziesiątych. W tamtym czasie tylko duże instytucje badawcze i wielkie marki mogły sobie pozwolić na sztuczną inteligencję, która napędzała ich działalność biznesową. W dzisiejszych czasach sztuczną inteligencję można zastosować w prawie wszystkich odcieniach życia; czy to e-commerce, smartfony, inteligentne domy czy usługi przesyłania strumieniowego.

WitLink to siła, z którą należy się liczyć, jeśli chodzi o zapewnienie rynku dla entuzjastów sztucznej inteligencji. Marka oferuje ekosystem, w którym miłośnicy i praktycy sztucznej inteligencji mogą zarabiać na życie, oferując usługi związane z AI i ML.

Trwa sprzedaż publiczna!

WitLink nadal przedstawia możliwości i to poprzez trwającą sprzedaż publiczną. Po osiągnięciu celu Soft-Cap, teraz patrzy na twardą czapkę!

Możesz kupić token WAI za pośrednictwem BTC, ETH, BCH i USDT. Cena 1 tokena WAI wynosi 0,25 USD, a minimalny wkład to 50 USD
Cena aukcji to 0,3 zł

Zarejestruj się tutaj, aby kupić tokeny 👉 https://witlink.ai/ico/public/register


Co to jest WitLink?

WitLink to rynek oparty na blockchain, na którym profesjonaliści, trenerzy AI, studenci i wszyscy entuzjaści sztucznej inteligencji mogą oferować swoje usługi przedsiębiorstwom. Misją WitLink jest stworzenie zdecentralizowanego rynku, na którym eksperci od sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego mogą swobodnie oferować swoje usługi i zarabiać w zamian. WitLink wykorzystuje otwarte i zdecentralizowane sieci, aby osiągnąć ten wzniosły pomysł.

Protokół WitLink pomoże firmom technologicznym i ogólnie przedsiębiorstwom uzyskać dostęp do globalnej puli talentów ekspertów AI i ML. W związku z tym będą mieli swobodny dostęp do rozwiązań AI, które są dostosowane do rozwiązywania ich wyzwań biznesowych. Ekosystem WitLink składa się z WitLink Marketplace, WitLink ready, WitLink Computing i WitLink Learn.

WitLink ma token z symbolem „WAI”. Ten token to natywna waluta, której użytkownicy mogą używać do kupowania towarów i usług w protokole WitLink. Posiadacze tokenów POS zostaną nagrodzeni tokenem WAI za swoją aktywność na platformie WitLink. Ponadto token może być używany do płacenia opłat platformowych oraz innych towarów i usług. Może być również wykorzystywany do celów inwestycyjnych lub do przechowywania wartości.

Korzyści z uczestnictwa w zdecentralizowanym rynku WitLink;

Tak wielu specjalistów AI woli WitLink od innych podobnych projektów AI, a powód nie jest daleko idący. Niektóre z powodów to:

* Przedsiębiorstwa będą miały bezpośredni dostęp do specjalistów AI z całego świata; w ten sposób oszczędzając koszty, które zostałyby wydane na zatrudnienie analityków danych i badaczy sztucznej inteligencji.
* Uczniowie będą mieli dostęp do dobrze przygotowanych kursów, warsztatów i seminariów internetowych związanych ze sztuczną inteligencją organizowanych przez ekspertów branżowych.
* Firmy technologiczne zaoszczędziłyby na kosztach zatrudniania i utrzymywania wewnętrznych zespołów konserwacyjnych.
* Eksperci AI i ML będą mieli dostęp do prawdziwych projektów, w których mogą zarabiać. Ponadto wszystkie projekty w ekosystemie WitLink byłyby realizowane przy użyciu inteligentnych kontraktów.
* Firmy nie będą już instalować drogiej infrastruktury AI.

Więcej informacji na stronie: https://witlink.ai lub przeczytaj Whitepaper, aby uzyskać więcej informacji o projekcie.

Biała księga: https://witlink.ai/wp-content/uploads/2021/05/WitLink_Whitepaper.pdf
Strona internetowa: https://witlink.ai/

 

Bitcoin Garden 2013-2022, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services