click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: [ANN] ICONOMI - Платформа для управління активами | ICO  (Read 6300 times)

akhavr

  • Novice
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Щось мені незрозуміло, от вони назбирали 10000 біткойнів і казали що вже щось зроблять, то в них вже є якийсь продукт перед закінченням краудсейлу?

Точно є індекс.  Наскільки я зрозумів, я практично готова платформа для управління фондом/фондами.

Що є насправді побачимо тоді, коли покажуть.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Щось мені незрозуміло, от вони назбирали 10000 біткойнів і казали що вже щось зроблять, то в них вже є якийсь продукт перед закінченням краудсейлу?
Готують платформу, а поки що анонсували криптовалютний індекс https://ico.iconomi.net/about-icnx-index

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Зверніть увагу - вже пройдено рубіж інвестицій в 7 000 000 доларів.
Як і можна було передбачити, почали закидати гроші в останні години.
Ще є можливість інвестувати протягом 25 годин, доречі хто інвестує більше 5 біткойнів той отримує міжнародну дебетову картку https://www.facebook.com/iconomi.net/photos/a.592776504223135.1073741828.586555688178550/656628134504638/?type=3

akhavr

  • Novice
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Зверніть увагу - вже пройдено рубіж інвестицій в 7 000 000 доларів.
Як і можна було передбачити, почали закидати гроші в останні години.
Ще є можливість інвестувати протягом 25 годин, доречі хто інвестує більше 5 біткойнів той отримує міжнародну дебетову картку https://www.facebook.com/iconomi.net/photos/a.592776504223135.1073741828.586555688178550/656628134504638/?type=3
Точніше, отримує її на халяву.  Інші теж зможуть отримати, але без "founders club " і за гроші

cryptoearner

  • Newbie
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Народ, хто знає, коли буде доступний вивід токенів для інвесторів і для баунті?

akhavr

  • Novice
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Народ, хто знає, коли буде доступний вивід токенів для інвесторів і для баунті?
Після закінчення ICO

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Народ, хто знає, коли буде доступний вивід токенів для інвесторів і для баунті?
В офіційних повідомленнях йдеться про те, що вивід буде через 10 днів після закінчення ІКО, пов’язано з затримкою в банківських переказах.
А токени з баунті будуть нараховуватись порціями поступово.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Тенденція захоплює. За кілька годин досягли 8 мільйонів доларів і вже доходить до 9.
Так що, хто обдумує чи інвестувати і чекає останнього поїзда - не відкладайте на останні хвилини, мало що.

akhavr

  • Novice
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Тенденція захоплює. За кілька годин досягли 8 мільйонів доларів і вже доходить до 9.
Так що, хто обдумує чи інвестувати і чекає останнього поїзда - не відкладайте на останні хвилини, мало що.
Боюсь навпаки, що цей ico виявиться перекупленим і далі буде стагнація

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


BitBison

  • Newbie
  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ого вже майже 10 мільйонів, а мій баланс токенів тим часом менше і менше, що інвестоване, що баунті соціалок. Цікаво як вони тих ботів будуть вишукувати, це ж стільки роботи.

akhavr

  • Novice
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ого вже майже 10 мільйонів, а мій баланс токенів тим часом менше і менше, що інвестоване, що баунті соціалок. Цікаво як вони тих ботів будуть вишукувати, це ж стільки роботи.
Саме тому соціалки, в тому вигляді як є - зло.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ого вже майже 10 мільйонів, а мій баланс токенів тим часом менше і менше, що інвестоване, що баунті соціалок. Цікаво як вони тих ботів будуть вишукувати, це ж стільки роботи.
Не переживайте, люди вкладають і сума розмивається, зате ціна токена росте.
Щодо баунті, то ботів почистять і ваша цифра зросте, вони обіцяли.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ого вже майже 10 мільйонів, а мій баланс токенів тим часом менше і менше, що інвестоване, що баунті соціалок. Цікаво як вони тих ботів будуть вишукувати, це ж стільки роботи.
Саме тому соціалки, в тому вигляді як є - зло.
Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Чому зло, за рахунок Твіттера і Фейсбука пройшла непогана рекламна кампанія, вони постійно на слуху, того й зібрали грошей немало.
Єдине що усіляких ботів і спамерів повно, але вони є кругом.

yubit

  • Novice
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
А тим часом,

залишилося трохи більше 1 години до фінішу, зібрано майже 10 000 000 доларів !

akhavr

  • Novice
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ого вже майже 10 мільйонів, а мій баланс токенів тим часом менше і менше, що інвестоване, що баунті соціалок. Цікаво як вони тих ботів будуть вишукувати, це ж стільки роботи.
Саме тому соціалки, в тому вигляді як є - зло.
Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Чому зло, за рахунок Твіттера і Фейсбука пройшла непогана рекламна кампанія, вони постійно на слуху, того й зібрали грошей немало.
Єдине що усіляких ботів і спамерів повно, але вони є кругом.
Тому і зло, що суцільна sybil attack

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


 

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services