click here if you want to see your banner on this site

Author Topic: Ethernity Chain  (Read 443 times)

fallenangel1789

• Moderator
  • Legendary
  • Albetrage bet.. No Chance of Losing
    • View Profile
Ethernity Chain
« on: March 23, 2021, 11:33:17 AM »
2 hafta önce idosu yapılan yeni ama iddialı bir NFT projesi. İlk icraatları bir nft sanatçısı olan bosslogic ile çıkardıkları nftler oldu. açıkçası ben beğenmedim. daha sonra Muhammed Ali ve birçok ünlünün nftleri için hamle geldi. Yakında bu nftler de satışa çıkacak. Bunları kaçırmamak gerekiyor diye düşünüyorum. Şuan staking özelliği aktif oldu. Stake ederek topladığınız stone larla farm yapıyorsunuz ve bu şekilde ücretsiz nft elde etme şansı yakalıyorsunuz.

Açıkçası nft sektörüne bir kalite getirdi bu proje. Diğerleri ile karşılaştırınca farkı anlıyoruz. Bu nedenle çok yakında ilk 100de göreceğimiz bir proje gibi duruyor. Binance Huobi gibi borsaların kısa sürede listelemesi şaşırtıcı olmaz.

Tokenomics biraz problemli yalnız. 30 m max supply mevcut. Yaklaşık 4 milyonu initial supply idi. şimdi ilk 8 hafta boyunca presaleden satılan yaklaşık 9-10 milyon token eşit paylarla kullanıma girecek. Bu da ilk haftalarda fiyatı baskılayacaktır bir parça. Ancak güzel bir hype yakaladığı için fazla da etkilenmeden yoluna devam ediyor.

Bitcoin Garden 2013-2024, All rights reserved | Privacy Policy | DMCA | About Bitcoin Garden | Support & Services